چه کسانی به مرض " این از ما نیست " مبتلا شده اند؟

امام جمعه بندرعباس: بعضی ها مرض این از ما نیست گرفته اند
بندرعباس – نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: این روزها بعضی ها مرض " این دیگر از ما نیست" گرفته اند که این خلاف مصالح نظام است.

امام جمعه بندرعباس: بعش ها مرض این از مانیست گرفته اند

گزارش خبرنگار جیرفت سی تی به نقل ازایرنا مرکز بندرعباس حاکی است که  آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های نماز این هفته شهر بندرعباس از جمله "او از ما نیست" بعنوان بزرگ ترین مرض برای انقلا ب نام برد که می تواند وحدت جامعه را خدشه دار سازد.
نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: همه ما باید پایبند به اصول انقلاب باشیم که دراین زمینه قانون اساسی که مهم ترین رکن آن ولایت فقیه است تکلیف را بر همگان روشن کرده است.
وی با اعلام اینکه حق را بوسیله افراد نمی توان شناخت بلکه باید افراد را بوسیله حق شناخت ابراز داشت: اینکه بگوییم چون فلان چهره این مطلب را گفته پس حق است، این درست نیست.
خطیب جمعه شهر بندرعباس تاکید کرد : باید حق را بشناسیم و شناخت آن تنها از طریق مطالعه در زمینه عمل کردن افراد به حق و همچنین دقیق تر شدن در اصول انقلاب بدست اورد.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به اینکه اگر فردی نظام ، قانون اساسی و رهبری را قبول دارد همین کافی است ابرازداشت: بعضی می گویند "چون من را قبول ندارد " پس نمی توان او را پذیرفت.
نماینده مردم هرمزگان درمجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: انقلاب رهبر دارد و مدیریت جامعه بیش از یکی نمی تواند باشد و این وظیفه ما است که با مطالعه چندین و چند باره وصیت نامه سیاسی الهی حضرت امام خمینی (ره) از این سرگردانی نجات و خلاصی پیدا کنیم.
امام جمعه بندرعباس با اشاره به این موضوع که برخی افراد حق را در چهره کسی که حق نیست قرار می دهند و گمراه می شوند تاکید کرد:به حرف این روزنامه و آن روزنامه نباید بود بلکه بایستی با عمل کردن به اصول انقلاب خود را در مسیر حق قرار داد.
آیت الله نعیم آبادی ادامه داد: وقت سلیقه ای عمل کردن گذشته و اگر کسی بدون مراجعه به اصول و سخنان رهبر معظم انقلاب بخواهد خودش تصمیم بگیرد تا آخر عمر سرگردان خواهد بود.
وی با اشاره به این گفته حضرت امام (ره) که "اصل بر جذب است نه دفع" تصریح کرد: تا میتوانی باید بگویی که از ما است نه اینکه از ما نیست.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان یادآورشد: بزرگ ترین تهدید برای وحدت جامعه این است که گفته شود " او از ما بود اما دیگر از ما نیست" درحالیکه دلیلی غیر از اصول انقلاب برای آن بیاوریم.
خطیب جمعه بندرعباس در ادامه با اشاره به مناسبت های مختلف از جمله روز جهانی کودک، روز سرطان، و هفته نیروی انتظامی ازوالدین خواست به تربیت کودکان خود بیشتر اهمیت داده و این بحث را جدی تربگیرند.
آیت الله نعیم آبادی به نقل از اطلاعات منتشره سازمانهای بهداشتی مبنی براینکه 95درصد از سرطانهای ریه مربوط به سیگار است از سیگاری ها خواست تا دیر نشده این ماده خطرناک را ترک کنند.
وی اضافه کرد: در اسلام آمده آن چیزی که برای سلامتی ضرر دارد حرام است درحالیکه مراجع تقلید نیز استعمال دخانیات را حرام کرده اند.
امام جمعه بندرعباس همچنین به فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی اشاره و ضمن تقدیر از تلاش های آنان تصریح کرد: باید همه ما یار پلیس باشیم .
نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری بیان داشت: البته مردم نیز از نیروی انتظامی می خواهند با عناصری که در جامعه ایجاد نا امنی می کنند برخورد شدید تری دا شته باشد.
نماینده ولی فقیه در هرمزگان با اشاره به توطئه های دشمنان بیان داشت: اگر نبود تلاشهای بی وقفه این نیرو هیچیک ازاعضای جامعه امنیت خاطر نداشتند.
با توجه به شناختی که از آقای نعیم آبادی دارم نامبرده بعنوان دانشمندی محترم در علوم اسلامی مطرح هستند که در تایید این مطلب می توان به بیش از 30تالیف نامبرده در زمینه های مختلف اشاره کرد.
 چه مسئله و یا مسائلی مطرح است که نامبرده حدود  دو سوم از خطبه های خود را با ذکر یک روایت مبنی بر اینکه چه شد که یکی از یاران باوفای امام هفتم به دشمن ترین دشمن امام هشتم تبدیل شد.
و از طرفی اعلام کرد که در کشور تنها یک رهبر داریم و همه کارها به ایشان ختم می شود و با دو نفر کاری از پیش برده نمی شود.
   آیت الله نعیم آبادی دعا کردند که خداوندا: " بیماران مبتلا به " او از ما نیست را شفا عنایت فرما" !! این مطلب کم اهمیتی نیست. چه کسانی این روزها می گویند: " او از ما بود اما دیگر از ما نیست"!!!! چکار باید بکنیم تا مشخص شود که از اینها هستیم.
آقای نعیم آبادی از شخص و یا گروه خاصی نام نبرد و آن را برعهده شنودندگان خطبه های نماز جمعه دیروز گذاشت. اما این روزها به روشنی آفتاب مشخص است که ترویج کنندگان این جمله چه کسانی هستند .
  وی ادامه داد: اگر نمی دانی انقلابی عزیز برو و اصول را بفهم زیرا در غیر این صورت تا آخر عمر سرگردان خواهی ماند، شناختت را بالا ببر و بدان که نظام چارچوب دارد ، رهبر دارد که راه را نشان می دهد .
  و بدانید که تنها بایستی قانون اساسی به خصوص اصل ولایت فقیه ، نظام اسلامی و رهبر را قبول داشته باشیم تا بعنوان یک مدافع انقلاب اسلامی مطرح و شناخته شویم.
  اما اگر فلان شخص را قبول نداشته باشد باید بگوییم که او از ما نیست ، خیر آقایان باید به اطلاع تان برسانم که جمله " او از مانیست " بعنوان بدترین مرضی است که انقلاب را تهدید می کند و در صورت رفع نشدن آن وحدت مردم را نیز خدشه دار خواهد کرد که در این صورت مجددا شاهدخواهیم بود که سرو کله استعمار این بار با روشی غیر از روشهای قبلی پیدا خواهد شد و چندین و چند قرارداد استعماری گلستان مانند و ترکمانچای مانند را برگرده این ملت می چسباند.
چر سلیقه ای کار می کنیم و بدون مطالعه به هر فردی تهمت می زنیم و در نوشته هایمان مطالبی می آوریم که نشان دهند این مطلب است که " او از ما نیست" پس هر چه علیه او بنویسیم حق ما است زیرا حق را در وجود فرد خلاصه کرده اید.
آقای نعیم آبادی تاکید کردند که عده ای حق را در چهره کسی که حق نیست قرار می دهند و گمراه می شوند.
دقیقا اینطور است .  خدا به ما رحم کند به قول رهبر معظم انقلاب که فرمودند نباید کاری کرد که تفضل خداوند را از دست بدهیم.
کرد شبستری گیلانی .
/ 0 نظر / 4 بازدید