پاسخ خدا به درد دلی در باره دکتر احمدی نژاد ( به نقل از سایت الف)

 پاسخ خدا به درد دلی درباره احمدی نژاد چاپ ارسال به رفقا 

 

(52 توصیه)

 

۱۰ آذر ۱۳۸۸

هامون پویا از بینندگان الف، متن طنز زیر را برای انتشار در وب ارسال کرده است:

آخدا نوکرتم، یعنی جدا" حق ما احمدی نژاده؟!

خدایا سلام، نوکرتم!

خدایا می شه لطف کنی از طریق یکی از ملائکت یا از طریق یکی از مقربین درگاهت به ما بگی چرا وضع ما اینطور شد؟ (ملائک مرتبط با عذاب و وحشت رو نگفتم. خودمون اینجا حسین شریعتمداری داریم!)

خدایا ما که گلدونا رو آب دادیم، سلام همسایه رو جواب دادیم، آخه چرا احمدی نژاد؟!

خداوندا، بارالها، من شخصا چند بار چهار سال اخیر زندگیم رو مرور کردم. البته معصیت زیاد داشتم اما نه به اندازه ای که عقوبتش دولت بعد از نهم باشه!

الهی من که اکثر روزها توی صندوق صدقات پول میندازم، راستش اینکه اغلب هم عمل نمیکنه، اما روزی که صادق محصولی برای وزارت رفاه انتخاب شد جدا حیرت کردم. خدا جان از شوخی و جوک گذشته اگه واقعا سیستم صدقه عمل نمیکنه، یا بده دیجیتالش کنن یا بگو همه این صندوق های عهد دقیانوس رو جمع کنن، پول ملت هدر نره.

خدای مهربان، این همه لطف، این همه کرم، این همه محبت،... ،به ما که رسید شایعه شد؟! یعنی جدا حق ما احمدی نژاده؟! باور کن امروز فرداست که مثل شخصیت سعید در فیلم «از کرخه تا راین» برم کنار یه رودی، کانالی، چوبی! داد بزنم خدایا چرا با ما؟ چرا اینجا، چرا حالا؟

خدایا میدونی یه گردان بره راهپیمایی ۱۳ آبان، نفر برگرده یعنی چی؟ میدونی نفر بره کهریزک، میّت برگرده یعنی چی؟!

خدایا اگه چهار روز دیگه این طرح جر خوردگی اقتصادی (حذف یارانه ها) انجام شد، خودت جواب بنده هاتو میدی؟! خدا جان یه بار خیلی جدی با این رئیس دولت بعد از نهم برخورد کن. چه میدونم بگو بره با ولیش بیاد. ببین اصل داستان چیه آخر؟

خدایا دوستانه دارم بهت میگم تکلیف این رحیم مشایی رو هم تا دیر نشده مشخص کن. پس فردا اکه ادعا کرد خود توئِه، گله نکنی که ای بنده من چرا به من اطلاع ندادی. راستش اینجور که بوش میاد چند وقت دیگه از این ادعاها میکنه بعد جو میگیرتش، حکم میده نه کره زمین که مدیریت کل منظومه شمسی رو میسپره به احمدی نژاد! بعد تصور کن زندانی های سیاسی باید بیان جلوی دوربین، مسئولیت تحرکات کیهانی اطراف زحل رو به عهده بگیرن. یا سفینه میسازن برن توی پلوتون لباس شخصی پیاده کنن! یا پس فردا بچه های روزنامه نگار می گن ما توی بند ۲۰۹ اوین با موجوداتی که هشت تا چشم داشتن پنج تا کله، هم بند بودیم!

خدایا، خدای من، نمیگم دست ما رو بگیر که همیشه گرفتی، دست ما رو ول نکن. ما بشریم. ضعیفیم. تحمل نداریم، ما را به عقوبت احمدی نژاد میازما.

خدایا، بارالها، ای جبار منتقم، مگذار آه مظلومانه این ملت در اعلاء درجات عرش همین جوری گیج بزنه! خودت داد ما بستان.

یا رب العالمین

 پاسخ خدا:

 بنده عزیزم فقط یک سوال برایت دارم خودت می دونی چی می خوای؟ می گی آزادی می خوام ولی آیا خوب توانسته ای آزادی را که می خواهی تعریف کنی؟ می گی می خوای ایران را شبیه اروپا و آمریکا کنی آیا راجع به ساختار این کشور ها اطلاع داری؟ می دونی که چه فاکتور هایی این کشور ها را قدرت مند کرده؟

 می گویی مظلومی و استحقاق این همه فشار احمدی نژاد را نداری ولی وقتی تمام رسانه‌های دنیا در حمایتت بودند جانب عدالت را رعایت کردی و دروغ را از هر طرف بود افشا کردی؟ یا این که گفتی مهم نیست اگر به جمهوری اسلامی تهمت دروغ بزنیم برای این که رفتنی است . یا احتیاجی نیست که ثابت کنیم که آیا جمهوری اسلامی آن چه نیویورک تایمز و واشنگتن پست می گوید انجام داده یا نه چون بلندگوی ما بلند تر است دروغ های رایو امریکا و بی بی سی را لاپوشی کردی و رسانا های ایران را به باد انتقاد گرفتی (که ما هم زیاد دل خوش از هیچ کدامشان نداریم!) بدون هیچ مدرک و دلیلی قتل ندا آقا سلطان را به گردن بسیج انداختی و حتی یک نوک سوزن هم شک نکردی که شاید عوامل برانداز یه خانم جوان و زیبا را قربانی بازی تبلیغاتی خود کرده باشند که "جنبش را تعمیق کنند" همان طور که در بسیاری از کشور های دیگر در جهت انقلاب رنگی کرده اند این کار ها را. .

 بنده عزیزم اگر هر جای دنیا کاندیدای رییس جمهور قبل از این که آرا شمرده شود کنفرانس مطبوعاتی ترتیب دهد و به گوید به طور قطع می داند برنده شده متخلف شناخته می شود حتی اگر توی دلش مطمئن باشد که تقلب می کنند یا کرده اند.

 بنده جان تمام این 6 ماه و بعد از انتخابات شاهد بودیم که یک بار مرزت را با آن ها که قصد براندازی و در نهایت قصد تجزیه کردن ایران را دارند مشخص نکردی و وقتی در خفا ازت پرسیدیم گفتی نباید طرف دارانمان را برنجانیم انگار که اگر دشمن قسم خورده ایران برنجد به جنبش آزادی خواهانه ایران ضرر می خورد.

 به ناحق چون با احمدی نژاد خونی شده ای تمام حرکات حکومت را زیر سوال بردی و حتی با مرتجع ترین و خون آشام ترین جریان های فکری جهانی هم صدا شدی و گفتی جمهوری اسلامی قصد ساختن بمب اتمی را دارد که ما می دانستیم دروغ محض است.

 با و جود این خدایی که من باشم چاره ای ندارم جز بخشنده بودن  آخه بالاخره تو بنده سبز من هم توسط من آفریده شده ای ولی ازت یک خواهشی دارم از این حرکات آنارکونهیلیستی (یعنی یا تخریب کامل حکومت و تمامیت ایران  و یا گریه و باختن روحیه و ماتم گرفتن که دو روی یک سکه اند و آن سکه مفید نبودن و مثبت نبودن و سازنده نبودن) دست بردار با ما صادق نیستی حداقل با خودت صادق باش و ببین چه می خواهی ومسولیت آن چه که آرزویش را می کنی هم به عهده بگیر. من حرفی ندارم و آرزویت را برآورده می کنم.

/ 0 نظر / 4 بازدید