آهایی شمایی که شمشیر دولب خود را تیز کرده اید ! بشنویید !!!

 آهایی شمایی که شمشیر دو لب خود را تیز کرده و از برکت سر دولت فخیمه نه تنها از رو بسته اید و بلکه هر روز با ضربتی گاه آهسته و گاه عمیق در پی لت و پار کردن افرادی هستید که بنیانگذار جمهوری اسلامی در مورد او گفته است تا هاشمی زنده است نهضت نیز زنده است.

 در کمال نادانی از همه می خواهید که اورا حجت الاسلام بنامند در خبرها.

 آهای اینجا کسی است که یکی از افتخاراتش هشت سال جنگ یا همان دفاع مقدس به  فرماندهی فرمانده کل قوایی که بعدها آیت الله هاشمی رفسنجانی را به جانشینی خود انتخاب کرد و به نقلی از منبع موثق دست علی را در دست اکبر گذاشت و فرمود : تاوقتی که اینها با هم باشند هیچ گزندی به این انقلاب و نظام وارد نمی شود.

   و و  و  باز آهای کسانی که می خواهید به سناریوی انگلیس عمل  و با کوچک ترین حرکت در پی  تضعیف این بزرگوار و دیگر پایه گذاران این انقلاب و نظام هستید بدانید که سید علی فرموده است: هیچکس برای من هاشمی رفسنجانی نمی شود.

تبارک الله احسن الخالقین رهبر انقلاب با هیچ شخص و گروهی شوخی که ندارد و مگر  حرف خود را پس گرفته است که شماها را اینچنین عملی سرمی زند؟.

رهبر انقلاب گفت که به حسینیه جماران حمله شود؟، رهبر انقلاب گفت که از سخنرانی سید محمد خاتمی جلوگیری و آن را به هم بریزید.؟

   آن بزرگوار فرمودند جذب حداکثری و دفع حداقلی.

  اما مشاهدات ملموس این را نشان می دهد که شما ...... بگذریم باشد برای آینده.

   اگر شماهای شناخته شده حمله کنید می گویید مردم بودند و چندین و چند دلیل ساخته شده بوسیله پشت برده ای های خود که جایش نیست اسمی ببرم می آورید اما اگر عده ای خواستند در اعتراض به حمله صورت گرفته و در دفاع از خود حرفی بزنند فریاد وا مصیبتای شما گوش همگان را کر می کند.

 این چه عدالتی است که طی هشت سال شاهد باشیم که هر هفته آن وکیل و وزیر و حتی معاون و مشاوران عالی رییس جمهوری یک کشوری به پای میز محاکمه کشانده شوند و نمایندگان مردم آن زندانی گردند و روزنامه های آن نیز بطور فله ای تعطیل شود.

   اما اکنون چه؟ هم اکنون که همه چیز در دست های شما است ! مگر آقا نفرمودند که خودسری نکنید و به قانون عمل کنید.

  یاد سخنان محفلی یکی از مداحان مدح کننده در یکی از شهرستانهای جنوبی افتادم که خطاب به شرکت کنندگان در آن محفل می گفت: قانون چیه ! رهبر مهم تر از اینها است اگر این کار ... را کردند ... شما نیز بریزید به آتش بکشید و نگذارید اینها از طریق حنجره و نای نفس بکشند نفسشان را بگیرید . ما پشتیبانی می کنیم. دیگر ی گفت سرب داغ و نماینده ای از راستی ها نیز گفت که دریای خون به راه  خواهیم انداخت .

   مرد و مردانه بیایید و به سخنان حضرت آقای خامنه ای عمل کنیم ، عمل به قانون اساسی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و از طریق رسانه ای که بیش از 70سال سابقه فعالیت دارد اینچنین توی دل مردم و دوست داران این نظام را خالی نکنیم.

    شما را چه شده است. از خدا می خواهم که حزب الله قرآن پیروز شود و خانواده شهدا دشمن شاد نگردند. پشتوانه این انقلاب و نظام خون هزاران هزار شهید و آه هزاران هزاران و بلکه میلیونها نفر فرزند یتیمی است که پدران خود را برای هدفی بزرگ از دست داده اند و ما امروز وارث خون شهدایی هستیم که درخت انقلاب را با خون خود آبیاری کردند.  چرا می خواهید آب گل آلود را وارد باغچه گل های لاله و اقاقیا کنید .

بگذارید مردم این مملکت به راحتی بوی عطر  گل های یاس را نیز استشمام کنند.

به وصیت بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی عمل کنیم تا .... شاهد این همه ..... نباشیم. باش تا صبح دولتت بدمد.

هاشمی رفسنجانی: راه حل مسایل، رجوع به سخنان رهبر انقلاب است
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام راه حل مسایل فعلی را رجوع به سخنان رهبر معظم انقلاب در حاکمیت
قانون دانست.

گزارش جیرفت سی تی به نقل از ایرنا و دفتر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام حاکی است که حجت الاسلام(آیت الله ) اکبر هاشمی رفسنجانی  سه شنبه در دیدار با جمعی از اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها در پاسخ به پرسش حاضران در خصوص شیوه حل مسایل فعلی تاکید کرد: رجوع به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در حاکمیت قانون و پرهیز از اعمال خودسرانه و همچنین کمک به ایشان توسط همه نیروهای سیاسی و اصیل انقلاب که به اسلام نظام و قانون پایبند هستند می تواند حل موضوع را به همراه داشته باشد.
وی اضافه کرد: اقداماتی نظیر انجام مناظره های مستدل و اظهارات رسانه‌ای به جای برخورد های خیابانی می تواند این مسیر را هموار کند.
هاشمی رفسنجانی اعتدال و سعه صدر در همه امور را اصلی ترین نیاز کشور در شرایط فعلی عنوان و تاکید کرد: افراط و تفریط مهمترین مشکل کشور است و دلسوزان اسلام، انقلاب و نظام باید برای آن چاره اندیشی کنند.
وی اقتصاد و سیاست در بعد داخلی و خارجی و فرهنگ را نیازمند تفکر اعتدالی عنوان کرد و گفت: رجوع به اندیشه های اسلامی و سخن قرآن و همچنین سیره پیامبر می تواند اهمیت اندیشه و عمل اعتدالی را مشخص کند.
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام حل مسائل موجود کشور و ایجاد آرامش را با ادامه حرکات افراطی از افراطی های دو طرف و عدم مراعات قانون و هتاکی ها میسر ندانست و تاکید کرد: برای اداره امور نیاز به رضایت و اعتماد مردم داریم و این خواست اسلام است و همه باید در این مسیر حرکت کنیم.
در ابتدای این دیدار چند تن از اعضای تشکل سیاسی دیدارکننده با رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص شرایط فعلی کشور و ضرورت اتخاذ راه حل برای آن مطالبی را بیان کردند. 
" و اما کلام آخر بیچاره تر از خود ندیدم که این همه بیچارگی از دست شماها به بیچارگی کشیدم" آیا این ایرنا، همان ایرنایی است که آقا فرمودند به منزله نبض نظام باشید. دشمن اصلی را فراموش کرده ایم و دنبال از بین بردن دوست هستیم.
   حسین کرد شبستری .
/ 0 نظر / 10 بازدید