جواد نکونام: با این شرایط باید در جام جهانی، خوش بگذرانیم

 کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران با انتقاد از لغو اردوهای این تیم به دلیل مشکلات مالی گفت: با این شرایط باید در جام جهانی فوتبال خوش بگذرانیم.

   «جواد نکونام» یکشنبه شب پس از پیروزی 3 بر یک استقلال تهران مقابل راه آهن سورینت در باره "خواب بودن"  «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال در نیمه نخست این مسابقه گفت: فکر می کنم سرمربی تیم ملی هم خسته شده است زیرا نمی تواند برنامه های خود را عملی کند.

 شاید کی روش هم به این فکر می کند که تماشای این مسابقات اهمیتی در کار او ندارد و می تواند از چند مسابقه پایان فصل لیگ برتر،‌ بازیکنان مورد نظر خود را انتخاب کند و در جام جهانی همگی دور هم خوش بگذرانیم!

وی ادامه داد: تا زمانی که برای تیم ملی فوتبال هزینه نمی کنند، نباید از این تیم توقعی هم داشته باشند. ما کار خودمان را انجام دادیم و به جام جهانی صعود کردیم اما این روزها تمام اردوهای ما لغو می شود.

 باید از روز اول به فکر تامین بودجه می بودند چون این اتفاق به کار تیم ملی فوتبال ضربه می زند.

نکونام تاکید کرد: صعود به جام جهانی فوتبال، آرزوی همه تیم های جهان است و برای موفقیت در این مسابقات نیز هزینه می کنند اما ما کار را رها کرده ایم. با این شرایط هیچکس نباید از تیم ملی فوتبال، انتظار موفقیت در جام جهانی را داشته باشد.

اما بخوانید به نقل از خبرنگار ورزشی جیرفت سی تی :

از آنجایی که ایران را دوست دارم و آرزوی من و همه هم وطنان سربلندی کشورمان است  از مطالعه اخبار این چنینی  به خصوص کمبود بودجه و اختصاص ندادن اعتبار لازم برای برگزاری بازی های دوستانه، اردوهای تدارکاتی و انتخاب بهترین مکان تمرینی در برزیل برای بازیکنان پرتلاش و خوش فکر فوتبال کشور ، رنج می بریم.

  از مسوولان عالی رتبه کشور به خصوص دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری که با شعار تدبیر و امید از سوی مردم انتخاب شد می خواهیم که هر چه زودتر با اختصاص بودجه لازم ارزی و ریالی به تیم ملی فوتبال ایران برای آمادگی هر چه بیشتر جهت حضور در بازیهای جام جهانی برزیل این رنج را به شادی تبدیل کنند .

  بدانند که حمایت از تیم ملی فوتبال در آوردگاه جهانی برزیل که از مهم ترین رویدادهای ورزش در جهان محسوب می شود موجب درخشش تیم و اعضای کادر سرپرستی و مربیگیری اش می شود.

همه ما سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران را که هزاران هزار جوان خون خود را دادند تا آن باقی بماند دوست داریم و حاضر به هر نوع فداکاری هستیم ، اما این مدیران ارشد کشور هستند که بایستی بودجه لازم را تامین و اختصاص دهند تا این همه مردم رنج نبرند  دق خور نشوند.

  اگر به تیم ملی فوتبال که کمک مالی نکنیم می خواهیم به چه کسی و چه تیمی کمک کنیم که اهمیتی بیشتر از راهیابی به جام جهانی دارد.

هم ایرانیان چشم انتظار خبرهای خوب از سوی اسحاق جهانگیری معاون اولی رئیس جمهوری در زمینه کمک به تیم ملی و تامین بودجه لازم برای برگزاری بازی های دوستانه با تیم های قدرتمند اروپایی و آمریکای لاتین و همچنین انجام اردوهای در شان ایرانی ها هستیم.

با شناختی که از معاون اول رئیس جمهوری داریم به زودی اولین خبر خوش ورزشی دولت یازدهم را در خصوص کمک به تیم ملی فوتبال برای درخشش در جام جهانی برزیل خواهیم شنید. به امید آن روز.

/ 0 نظر / 26 بازدید