جناب آقای زادسر جیرفتی : اسدآبادی همدانی ساکن قم.

آقای زادسر جیرفتی سلام.

از زمانی که  شما را در مغازه حاجی علی محلاتی بعنوان شاگرد کتابفروشی دیدم تا دوران به آتش کشیده شدن فرمانداری جیرفت و حضور اختلاف افکنانه در جبهه های جنگ و مسائل شما را در خصوص بعضی از فرماندهان به خصوص سردار شهید علی بینا و سیرفر و مسائلی که بعد از آن اتفاق افتاد که خود باید در محضر الله در روز قیامت پاسخگوی کردارو رفتارت باشی.

 تا امروز که می بینم  بر بال بعضی از سخنان .. سوار می شوید و آنچنان داد سخن می دهید که گوی اسد آباد قبل از شما مخروبه ای بیش نبوده است.و ساکنان آن در میان زباله ها و فاضلابهای گندیده زندگی می کرده اند و .. شما آن هم بدون هرگونه پشتوانه مالی فرشته نجات آنان شدید. اگر اینطور بوده که بنده به شما افتخار می کنم در غیر این صورت باید بگویم که از ادامه جیرفتی چسبیده به فامیلت بسیار ناراحت شدم زیرا نمی دانم که اسدآبادی ها چه قضاوتی نسبت به مردم جیرفت پیدا کرده اند که درهر صورت به خدای متعال پناه می برم .

در بخشی از نامه ها و نوشته ها بیان داشته اید :

با خود فکر کردم که بنده در این مسؤولیت خطیر و آن‌هم بعد از 12 سال نمایندگی در مجلس شورای اسلامی چه وظیفه‌ای دارم. زیرا تا کنون شغل بنده صرفاً سیاسی اجتماعی و قانون‌گذاری بوده است و اینک به برکت توجه خاص مقام منیع ولایت، شغلی معنوی و مادی، سیاسی و عبادی، آن‌هم از قبل حضرت امام خامنه‌ای روحی فداه که بانی اصلی بودند، نصیبم شده است. حالا باید چکار بکنم.

و بعد با ذکر خاطره ای از حضرت ایت الله العظمی خامنه ای که جانم فدای راه او که همان ادامه راه انبیا و اولیا خداست باشد بیان داشته اید:

بلی؛ زادسرجیرفتی در پاسخ به این پرسش مهم، به یاد آورد که در دیدار خصوصی حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی با ائمه‌ی جمعه استان گیلان، به همراه مرحوم آیت الله نوربخش، حضور داشتند، که معظم‌له در پاسخ به گزارش دقیق و آمار رسمی مرحوم نوربخش فرمودند. سخنی حکیمانه بدین مضمون: «امروز دیگر زمان قبل از انقلاب اسلامی نیست که روحانیت فقط با مسأله گویی بتواند دین مردم را حفظ کند. امروز آن روحانی می‌تواند حافظ دین مردم باشد، که برای عمران دنیای مردم هم تلاش بکند.» این نظر مقام معظم رهبری مرا برآن داشت که برای زدودن آثار فقر فرهنگی و خرابی عمرانی منطقه که با مطالعه، دقت و بازدید بر آن‌ها وقوف پیدا کرده بودم، آستین همت را بالا بزنم که چنین نیز کردم. و در اولین اقدام پیام ذیل را در سطح شهر منتشر کردم:

سپس پیامی مکتوب را در قالب اعلامیه در سطح شهر اسد آباد که یادگار سرداران و شهیدان سرافرازی است که از جان خود گذشتند تا نظام جمهوری اسلامی برای ایندگان بماند پخش کرده اید و برای نماز جمعه ، دعای توسل و کمیل  بعنوان یک تعهد  ساعت مشخص کرده اید که ....!! چه بشود.

  از مردم نمی گویم که بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) ازآنان بسیار گفته و حضرت آقا نیز بیانات زیبایی به قشنگی مردمی که او را دوست دارند بیان داشته است.

برادر من چرا این همه هیاهو و جار و جنجال به پا کرده اید و بعد از گذشت سالها مجددا به یاد افتاده اید که ......!

خسته شده ایم از بس که سخنان اینچنینی و بیهوده از شما و امثال جنابعالی شنیده ایم  شمارا به سطور یه یادگار نوشته شده از سوی رهبر معظم انقلاب (حضرت ایت الله خامنه ای مد ظله العالی) بر کتاب خاطرات یک طلبه سوگند می دهم راه خودتان را بروید و این همه از این و آن مایه نگذارید .

زمانی یار و رفیق همه جایی سید حسین مرعشی (که خدایش حفظش کند از جمیع بلیات) هستی و روزی دیگر دم او را با دستمال کاغذی می گیری و از جیرفت پرتش می کنی!!

بگذریم که درد دل زیاد است .

از جیرفت سی تی خواسته ام که این مطلب را منعکس کند اما بسیاری از سطور آنرا به دلیل برخی نگرانی ها حذف کرد و قبول کرد که مابقی آنرا به صفحات اینترنتی بسپارد باشد تا خداوند رحمان و رحیم یار و مددکار همه ما باشد.

رزمنده هشت سال دفاع مقدس و کشاورز امروز:محمد رضا عالمی (رنج دیده)

اگر حق هستید که مطمئن باش خداوند به شماکمک خواهد کرد و نماینده مردم می شوی و مردم نگون بخت و شوریده حال عنبرآباد، ساردوئیه و دلفارد و جبالبارز و بلوک این دفعه نیز همچون سه دوره به جنابعالی رای خواهند داد و شما شهر و مصلایی به زیبایی اسدآباد برای آنان خواهی ساخت.

 

/ 0 نظر / 58 بازدید