دو گراه ضمن مخالفت با دولت روحانی اخلال نیز می کنند

 عضوحزب کارگزاران سازندگی در جمع دانشجویان کرمان گفت: 2 گروه در داخل و خارج از کشور با سیاست های دولت تدبیر و امید مخالف هستند و در این عرصه به ایجاد اخلال می پردازند.

سید حسین مرعشی در جشن بزرگ عید غدیر که توسط تشکل انجمن اسلامی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان بعدازظهر امروز برگزار شد، اظهار کرد: در خارج از کشور دولت اسرائیل سخت از سیاست‌های دولت جدید ایران آشفته شده زیرا آنها ظرفیت‌ها و توانمندی‌های ایران را به خوبی شناخته و با تمام همت سعی دارند تا در پروسه سیاست خارجی دولت روحانی اخلال ایجاد کند.

وی با اظهار تاسف از اینکه عده‌ای نیز در داخل بدون استفاده از ابزارهای منطقی و بیان دلسوزانه تنها با سیاست توهین سیاست‌های خارجی دولت را نقد می‌کنند افزود: زبان کشور ایران کشور ادب، عقل و تدبیر است و دولت یازدهم از هیچ مخالفی هراس ندارد.

عضو حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه عده‌ای در داخل از کشور بسیار عجله دارند و اجازه نمی‌دهند تا دولت سیاست‌هایش را پیاده کند، گفت: درحالی که 2 ماه از عمر دولت جدید می‌گذرد، حرکت‌های تخریبی علیه دولت در حال انجام است.

مرعشی با تاکید بر اینکه چرا برخی از پول شهرداری تهران سیاست‌های خارجی دولت را به چالش می‌کشند، افزود: در چند سال گذشته ما با حوصله و صبر حرف‌هایمان را زدیم و سیاست‌های دولت نهم را که کشور را به بحران کشاند نقد کردیم.

وی با اشاره به اینکه عده‌ای اجازه نمی‌دهند تا گروهی عاقل تدبیر کنند و برای نجات کشور و مردم کار کنند اظهار کرد: متاسفانه صداوسیما که متعلق به مردم است با دشمنی با دولت برخورد می‌کند و نمی‌گذارد پیام دولت تدبیر و امید به مردم برسد.

عضو حزب کارگزاران سازندگی زیر سوال بردن دولت را به نفع کشور ندانست و گفت: نمی‌دانم چرا برخی‌ها سیاست‌های مقام معظم رهبری را درک نمی‌کنند.

مرعشی با بیان اینکه دولت در سطح کلان کشور در حال ساماندهی اقتصاد است، افزود: اقتصادی که فوق‌العاده ضربه خورده است نیازمند صبر و حوصله برای ساماندهی آن است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تورم کشور حدود 40 درصد است گفت: پائین آوردن این تورم کار ساده‌ای نخواهد بود.

عضو حزب کارگزاران سازندگی با تاکید بر اینکه اگر همه ظرفیت‌ها به کار گرفته شود تحریم‌ها لغو شود و همه به میدان بیایند حداقل 4 سال زمان نیاز دارد تا تورم به 20 درصد برسد افزود: ما حداقل تا 4 سال دیگر با موجی از گرانی مواجه خواهیم بود.

مرعشی علت این مسئله را در سیاست‌های اشتباه دولت نهم و دهم عنوان کرد و افزود: دولت قبل با یک سیاست، 70 میلیون جمعیت ایران را مستمری‌بگیر دولت کرده است.

وی با بیان اینکه ماهانه 2100 میلیارد تومان در قالب یارانه‌ها به مردم پول پرداخت می‌شود، افزود: این در شرایطی است که دولت در حال حاضر برای پرداخت این مبلغ با مشکل مواجه شده است.

عضو حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه به دلیل اینکه دولت درباره پروژه‌های عمرانی به پیمانکارانش بدهکار است افزود: دولتی که به پیمانکارش بدهکار است پیمانکارش  هم نیز به مردم بدهکار است و این پروسه تا پائین‌ترین فرد جامعه ادامه خواهد داشت.

مرعشی با تاکید بر اینکه اگر دولت قبل 2 قدم دیگر بر می‌داشت معلوم نبود اوضاع کشور به کجا ختم می‌شد گفت: نمی‌دانم دولتی که میلیاردها دلار درآمد نفت داشته چرا نتوانسته است به توسعه و وضعیت اقتصادی کشور کمک کند.

وی با بیان اینکه درآمد نفتی ایران تا سال 57 ، 120 میلیارد دلار بوده است تصریح کرد: این درآمد در دهه اول انقلاب 95 میلیارد دلار و در 8 سال سازندگی 105 میلیارد دلار، در 8 سال اصلاحات 115 میلیارد دلار و در دولت نهم و دهم بالغ بر650 میلیارد دلار بوده است.

عضو حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه نباید درآمد بیش از 650 میلیارد دلاری دولت از محل فروش نفت منجر به تورم 40 درصدی شود افزود: دولت یازدهم در شرایطی سکان هدایت کشور را در دست گرفته که با رشد منفی 5 درصدی در اقتصاد کشور و رشد 40 درصدی تورم مواجه است.

مرعشی در از وجود 16 میلیون بیکار در کشور خبر داد و گفت: مشخص نیست که دولت نهم و دهم در کدام قسمت به توسعه و رشد کشور کمک کرده است.

انتهای پیام/ ق

/ 0 نظر / 27 بازدید