لیاقت مهندس اسحاق جهانگیری بیش از اینها است

درخبرها آمده است که مهندس اسحاق جهانگیری ( وزیر صنایع دولت خاتمی، استاندار اصفهان دولت هاشمی و خاتمی، نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی، عضو شورای مرکزی جهاد سازندگی استان کرمان، رئیس جهاد سازندگی جیرفت، عضو جامعه اسلامی وقت دانشگاه کرمان و جانبازی که در حادثه به آتش کشیده شدن مسجد جامع کرمان بوسیله ساواکی های رژیم منحوس پهلوی از ناحیه صورت مورد هدف گلوله قرار گرفت) بعنوان معاون اول رئیس جمهوری مطرح و معرفی شده و خواهد شد.

بنده بعنوان کسی که سالها(10 سال بطور مستمر) در جهاد سازندگی جیرفت، مسوول ستاد تبلیغات مرکزی انتخابات دومین و سومین دوره مجلس شورای اسلامی و در گردان خیبر پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی با نامبرده افتخار همکاری و بعنوان یک جهادگیر بسیجی تحت فرماندهی او بوده ام به استحضار ملت ایران می رسانم که هم اکنون بعنوان یک خبرنگار با بیش از 25سال سابقه این انتخاب را نوعی خدمت به مردم شریف و بزرگوار ایران خالق حماسه سیاسی می دانم .

  مهندس اسحاق جهانگیری در طول افزون بر 34سال از عمر انقلاب اسلامی همواره نشان داده که بعنوان یکی از فرزندان راستین مردم و برادر دو شهید خدمتگذار ملت و مردم بوده و هیچگاه خود را آلوده مسائل ناباب مالی و سیاسی نکرده است.

 در دومین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بعنوان دانشجوی پیرو خط امام و جهادگری خستگی ناپذیر مردم شهید پرور جیرفت او را راهی مجلس شورای اسلامی کردند و در دوره سوم نیز این افتخار را داشت که بعنوان معاون کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در کنار سردار سازندگی نسبت به تهیه برناهه های اول و دوم توسعه اقتصادی فرهنگی و اجتماعی کشور اقدام کند.

  در همان سالها عده ای که هم اکنون از آنها بعنوان راست نام برده می شود با سر دادن شعارهای دشمن شاد کن .... بکذریم هر وقت تداعی می شود قلبم به درد می آید. اما با تمام توان بعنوان سربازی در خدمت نظام و مردم شریف ایران و به ویژه جنوب کرمان انجام وظیفه کرد.

 بعنوان یک ایرانی که کشورم چنین فرزندان رشید و دانشمندی در دامان خود دارد افتخار می کنم و به دکتر حسن روحانی نیز بابت این انتخاب تبریک می گویم. باشد که همیشه شاهد سرافرازی، عمران و آبادانی بیش از پیش ایران عزیز باشیم  و این جاصل نمی شود مگر با استفاده از چنین نیروهای خلاق و هوشمندی که باتجربه 34سال خدمت آن در سمت های مدیریتی که مهندس اسحاق جهانگیری از نمونه های آن است.

   در پایان اضافه می کنم که لیاقت مهندس اسحاق جهانگیری بعنوان یک تکنوکرات که در سالهای اواخر دهه پنجاه و دهه شصت خورشیدی به بعد افتخار شاگردی او را داشته ام بیش از اینها است و به امید روزی که بتواند بعنوان رئیس جمهوری شاهد خدمات صادقانه او به این ملک باشیم.

فرصت را غنیمت شمرده به دکتر روحانی بابت این انتخابش تبریک می گویم زیرا فردی را برگزیده است که هیچ نقطه ضعفی در زندگی شخصی و مدیریتی خود ندارد و در هشت سال دفاع مقدس نیز بعنوان شورای فرماندهی پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی استان کرمان همواره یارو مددکار جهادگران این سنگر سازان بی سنگر بوده و خواهد بود.

رضا گیلانی -

/ 0 نظر / 4 بازدید