حسن روشن: خوشحالم که در فوتبال آلوده ایران حضور ندارم

  کاپیتان سابق تیم استقلال در جدیدترین مصاحبه خود به خبرگزاری رسمی کشور که اخبار آن بعنوان سند محسوب می شود با اشاره به مسائل و مشکلات حال حضار فوتبال کشور از رییس سازمان لیگ بعنوان متولی فوتبال حرفه ای خواسته است با معرفی افرادی که درحال ضربه زدن به فوتبال کشور هستند و آبرو و حیثیت فوتبال ایران را به خطر انداخته اند از وارد آوردن ضربه نهایی جلوگیری کند.

  گزارش جیرفت سی تی به نقل از ایرنا ، این فوتبالیست نام آشنای ایران ادامه داده است: خوشحالم که در فوتبال آلوده ایران حضور ندارم تا مجبور به انجام بعضی از کارهای زشت و دور از شان یک ورزشکار شوم.
   کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال تهران گفت: اگر امروز فوتبال ایران در آسیا تحقیر می شود، باید بدانیم دلیل این موضوع همان دست های پشت پرده در فوتبال کشورمان هستند.
   فوتبال ما گرفتار چنان وضعیتی شده که در تورنمنت یک کشور عربی با وجود آن همه تماشاگری که پرچم های ایران را در دست داشتند از تیم هایی گل می خورد که تنها می توان گفت: ما دچار یک گرفتاری رو به بحران در فوتبال سرزمینی شده ایم که روزگاری نه چندان دور ستاره های فوتبال ما بعنوان الگوهای فوتبالیست های حاشیه نشینان خلیج فارس محسوب می شدند. جیرفت سی تی امیداور است که بار دیگر پرنده فوتبال ایران پرواز جادویی دیگری را با غزال های تیز پای خود و پروازهای مظلومی گونه و شوت های راه دور و تکنیک های در اختیار تاکتیک تیمی خود بتواند بر فراز آسمان فوتبال قاره کهن به پرواز در آید و مردم سرزمین دلیران و آرش کمانگیر با غرور و سربلندی آن را به یکدیگر نشان دهند و به فوتبال و فوتبالیست های خود افتخار کنند. همانطوریکه هم اکنون علی دایی بعنوان افتخار فوتبال ایران در سراسر جهان مطرح و مشهور است.

  به امید پروازی دیگر نشسته ایم . کرد شبستری. و اما بخوانید مصاحبه آقای حسن روشن یکی از پدیده های فوتبال ایران را در دهه شصت.

 

روشن: افراد پشت پرده در آینده موجب تعلیق فوتبال ایران خواهند شد
پیشکسوت فوتبال ایران گفت: با مشخص شدن کارهایی که افراد پشت پرده در فوتبال ایران انجام می دهند به طور حتم کشورمان در آینده با تعلیق فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) مواجه خواهد شد.

حسن روشن روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: اگر فوتبال ایران اسیر دست افراد پشت پرده نبود و آنها بعضی از حواشی را برای فوتبال کشورمان درست نمی کردند، فوتبال ایران در عرصه های بین المللی از جایگاه بسیار بهتری برخوردار بود.
وی گفت: خوشحالم که در فوتبال آلوده ایران حضور ندارم تا مجبور به انجام بعضی از کارهای زشت و دور از شان یک ورزشکار شوم.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال تهران گفت: اگر امروز فوتبال ایران در آسیا تحقیر می شود، باید بدانیم دلیل این موضوع همان دست های پشت پرده در فوتبال کشورمان هستند.
وی تصریح کرد: تعداد افرادی که در فوتبال ایران چنین نقش نامطلوبی را ایفا می کنند بسیار زیاد هستند و مسئولان مربوطه باید دست آنان را چنان از فوتبال ایران کوتاه کنند که دیگر کسی جرعت چنین کارهایی را نداشته باشد.
روشن گفت: برای افشاگری دست های پشت پرده فوتبال نیازمند فرد قدرتمندی هستیم که بتواند این کار را با جرعت تمام انجام دهد و آنان را به مردم معرفی کند.
وی افزود: رد پای افراد پشت پرده در همه جای فوتبال کشور به خوبی قابل مشاهده است و برای دیدن آنها لازم نیست تلاش زیادی انجام داد.
پیشکسوت فوتبال ایران مدعی شد که رییس سازمان لیگ فوتبال ایران باید نام کسانی را که در حال حاضر به فوتبال کشور لطمه وارد می کنند به مردم معرفی کند تا فوتبال کشور بیش از این دچار مشکل نشود.

 

/ 0 نظر / 4 بازدید