دادکان: افتخارم این است که توسط علی آبادی برکنار شدم ( خیلی مردی)

دادکان در برنامه نود: افتخارم این است که توسط علی‌آبادی برکنار شدم دادکان در برنامه نود: افتخارم این است که توسط علی‌آبادی برکنار شدم
- شب گذشته محمد دادکان رییس اسبق فدراسیون فوتبال میمهان عادل فردوسی پور در برنامه نود بود.

عادل فردوسی پور اینقدر روی دعوت او به برنامه پر بیننده اش اصرار کرد که سرانجام رئیس سابق فدراسیون فوتبال پذیرفت به استودیو 90 رفت و از همه چیز سخن گفت.

دادکان که چندی پیش بحث بازگشتش به فوتبال در میان بودبا حضور در این برنامه در مورد فوتبال،حاشیه های آن و اتفاقاتی که پس از رفتنش از فدراسیون فوتبال افتاده صخبت کرد.

دادکان گفت: قبل از انقلاب همین شکلی بودم موهام همینجوری بود این ریش رو هم داشتم مثل بعضی ها نبودم بعد از انقلاب ظاهرم عوض بشه ! علی ابادی به ریاست فدراسیون طمع داشت!

دادکان، رییس سابق فدراسیون فوتبال ایران در برنامه دیشب 90 به عادل فردوسی پور گفت:«من به سه چیز در دوران ریاست فدراسیون افتخار می کنم. رفتن به جام جهانی، گرفتن نشان لیاقت مدیریت و اخراج در زمان علی آبادی !

وی ادامه داد: تیمی که قرار بود با مدیریت ناب علی آبادی قهرمان آسیا و یکی از چهار تیم برتر جهان شود، چگونه سیری قهقرایی را در پیش گرفت که حالا برتری برابر قطر برایش رؤیا شود و شکست خوردن در سه بازی متوالی، امری عادی باشد؟

گفتنی است پیش از این محمد دادکان آخرین بار، چند روز پیش از سفر به آلمان برای حضور در جام جهانی، در ارتباط مستقیم ویدیو کنفرانس با برنامه نود، حرف زده بود .

  جیرفت سی تی که گرداننده آن خود زمانی فوتبالیست و ورزشی نویس بوده نیز به محمد دادکان احسنت می گوید. کاری که اینها بر سر ورزش این کشور آوردند در تاریخ ثبت خواهد شد. هر روز شاهد ریزش تماشاچیان هستیم و هر روز شاهد لاغرتر شدن ورزشکارانی هستیم که پیراهن تیم ملی این کشور را بر تن می کنند و با پک زدن به قلیانهای طعم دار به ریش من این ملت بیچاره می خندند. اختلافات خیابانی و خانوادگی خود را وارد ورزش می کنند و پولهای میلیونی ملت را در سواحل ترکیه، تایلند و جزایر اندونزی به هوا پرتاب می کنند. خیلی ها هم از برکت سر نامدیریت هایی که در ورزش رشته های مختلف شاهد آن هستیم میلیاردها ریال به جیب مبارک زیخته اند البته می گویند سکه خریده ایم که نکند از ارزش پول ملی کاسته شود.
وقتی فکر می کنم که گفته اند اگر روزی چهار مرتبه سوره زلزال را بخوانید ثواب یک ختم قرآن را دارد به همه چیز یعنی همه نتیجه ها می رسم . اما کو گوش شنوا! همه دنبال کشتن هستند! شمشیرهای تیز کرده را از رو بسته اند و به جز کشتن و یا فراری دادن افراد به هیچ چیز راضی نمی شوند حال اگر این فرد محمد دادکان باشد.
حسین کرد شبستری.
/ 0 نظر / 5 بازدید