ورود واژه دروغگو به اصطلاحات سیاسی: آیا خاتمی نیز دروغگو است!!!!

پس از پخش زنده مناظره نامزدهای دهمین دوره ریاست جمهوری کلمه دروغگو که مسلمانان فاعل آن را دشمن خدا  می دانند بیش از دیگر کلمه ها بر سر زبانها افتاد طوریکه به یکی از اصطلاحات سیاسی روز جامعه ایرانی تبدیل شد.

  این روزها نیز شاهد هستیم که دامن گیر فرزند یکی از مراجع مورد احترام کشور یعنی سید محمد خاتمی رییس جمهوری سابق کشور نیز شده است.

  خبرگزاری رسمی کشور که این روزها با اطلاع رسانی های دسته اول که تنها از کیهان این کار برمی آمده به دور از دسته بندی ها تنها با هدف شفاف سازی و آگاهی اقشار مختلف مردم  اخبار این چنینی را روی خروجی های خود قرار داده که به فال نیک گرفته می شود.

  از آنجایی که وظیفه رسانه ها تنها اطلاع رسانی شفاف است امیدواریم که

پاسخ های ارایه شده نیز بدون هر گونه کم و کاستی روی اخبار خروجی این رسانه قرار گیرد. اگر می خواهیم هر روز بر تعداد خوانندگان ایرنا افزوده شود چاره ای جز این نیست. امیدواریم که چنین راهی دو طرفه باشد . کرد شبستری:

 

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی:

خاتمی را به دلیل دروغگویی در مورد دیدارش با سوروس محاکمه کنید
مشهد-جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد با صدور اطلاعیه ای خواستار محاکمه سیدمحمد خاتمی به دلیل دروغگویی و مواضعه با بیگانگان در قضیه ملاقات پنهانی وی با جرج سوروس شد.

به گزارش ایرنا در اطلاعیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد که نسخه ای از آن به خبرگزاری جمهوری اسلامی نمابر شده آمده است:"پس از آنکه خبر ملاقات رییس جمهور سابق کشورمان با جورج سوروس در دادگاه اغتشاشات اخیر مطرح شد و گزارشهای تکمیلی و مستندات مربوط به این دیدار توسط خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) منتشر شد، آقای سیدمحمد خاتمی رییس جمهور سابق ایران طی دو مرحله در روزهای 4 و 31 شهریور 1388 خبر دیدار خود با جورج سوروس را تکذیب کرد و اعلام نمود که "فردی به نام جرج سوروس را نمی شناسم." لذا با توجه به مستندات این دیدار و شهادت تعدادی از حاضران در جلسه ملاقات سوروس با خاتمی ، مشخص شد که رییس جمهور سابق کشورمان در این رابطه "دروغ" گفته است."
در انتهای اطلاعیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد آمده است:"علاوه بر دروغگویی اثبات شده آقای خاتمی ، اظهارت نقل شده از ایشان در جلسه ملاقات با سوروس ، عین تقابل با منافع و امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران است که لازم است دستگاههای ذیربط به تخلفات نامبرده در خصوص این دیدار رسیدگی و نتیجه را به استحضار ملت شریف ایران برسانند."
اگر برنامه دیدار هاشمی رفسنجانی بعنوان جانشین فرماندهی جنگ بوسیله یکی از اعضای دفتر قائم مقام رهبری لو نمی رفت ممکن بود امروز شاهد مسایل دیگری بودیم .
/ 0 نظر / 4 بازدید