مدیر کل روابط عمومی وزارت صنایع و معادن معرفی شد

پژوهشگر ایرنا، مدیرکل روابط عمومی وزارت صنایع ومعادن شد
با صدور حکمی از سوی وزیر صنایع ومعادن،" ابوالفضل شاکری" از پژوهشگران سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) به سمت " مشاور وزیر و مدیرکل روابط عمومی وزارت صنایع ومعادن " منصوب شد.

به گزارش جیرفت نیوز به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی وزارت صنایع ومعادن، مهندس علی اکبر محرابیان در متن این حکم انتصابی آورده است: با عنایت به تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به سمت مشاور وزیر و مدیر کل روابط عمومی منصوب می شوید.
وی تصریح کرده است: انتظار می رود با توجه به توانایی های مدیریتی جنابعالی و اختیارات ویژه تفویض شده در حوزه اطلاع رسانی و تبلیغات، نسبت به معرفی خدمات دولت در بخش صنعت ومعدن کشور به ملت شریف و بزگوار ایران اسلامی ، ساماندهی ، ایجاد تحول ساختاری با رویکرد اطلاع رسانی صحیح، سریع و به هنگام، گامهای موثری بردارید.
وزیر صنایع ومعادن همچنین از زحمات" مهدی عباسی راد " در دوران تصدی مسئولیت یاد شده تشکر نموده است.
گفتنی است ابوالفضل شاکری از خبرنگاران پرسابقه سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) بوده و تا پیش از این انتصاب نیز به عنوان پژوهشگر در اداره کل پژوهش ایرنا فعالیت می نموده است که برای وی در مسئولیت جدیدش آرزوی توفیق می نماییم.

  همه این انتصابات نشان از توانایی های ایرنایی های سابق و ... دارد. همانطور که امروز شاهد هستیم تعدادی از گزارشگران حرفه ای بی بی سی فارسی را خبرنگاران سابق ایرنا تشکیل می دهند.

   این جالب است < قدر زر زرگر شناسد  قدر شلغم مقبلی.
 

/ 0 نظر / 5 بازدید