جیرفت سی تی/ هلیل خاموش

اینکه دیروز کجا بوده ایم و امروز کجا هستیم مهم نیست , اما اینکه فردا کجامی رویم مهم تراست, با امید به لایتناهی برای تماشای گلهایی که فردا می رویند برخیزیم.نویسنده : reza gilany ; ساعت ۱:۳٤ ‎ب.ظ روز ٧ تیر ۱۳۸۸

حسن‌الله وردی‌نژاد، دبیرکل حزب اسلامی ‌رفاه ایران در نمابری به دفتر روزنامه خبر سایت آفتاب که در ستون زمزمه روز 20/03/88 نقل شده بود را تکذیب کرد.در این خبر آمده بود که الله‌وردی‌نژاد یکی از مسوولان ستاد حامیان احمدی نژاد با تلویزیون صدای آمریکا گفت‌وگو کرده است. الله‌وردی‌نژاد این خبر را «جهت تخریب رئیس‌جمهور محبوب جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد» و کذب محض دانسته است.

   به خدا سوگند که خودم با گوشهای شنوایی که دارم مصاحبه این آقا را بعنوان عضو یا رییس ستادمردمی آقای دکتر احمدی نژاد با صدای آمریکا( تلویزیون خبری) شنیدم که در دفاع از رییس جمهوری سخن می گفت و سیمای خبری آمریکا عکسی نیز از آن به صورت اسلاید نشان می داد . نامبرده با لهجه خاصی نیز سخن می گفت. به این دلیل زیاد حساس شده بودم که نامبرده با فریدون ورد نژاد مدیرعامل سابق ایرنا و سفیر ایران در کشور چین کمونیست هم فامیل بود. می توانید به آرشیو صدای آمریکا نیز مراجعه کنید.   

آخه مگر با صدای آمریکا مصاحبه کردن ممنوع است در بین اصولگرایان و یا جزو نجاسات است که به طرف آن رفتن !  مهم این است که صدای خودمان را به گوش دیگران برسانیم آن هم بدون سانسور و تملق و ریا که این روزها در رسانه ملی زیاد شاهد آن هستیم.
واژه کلیدی :الله وردی نژاد و واژه کلیدی :فریدون وردی نژاد