جیرفت سی تی/ هلیل خاموش

اینکه دیروز کجا بوده ایم و امروز کجا هستیم مهم نیست , اما اینکه فردا کجامی رویم مهم تراست, با امید به لایتناهی برای تماشای گلهایی که فردا می رویند برخیزیم.نویسنده : reza gilany ; ساعت ۱٠:۱۱ ‎ق.ظ روز ٦ تیر ۱۳۸۸

برگی از تاریخ
سید محمد خاتمی:حفظ مصالح ملی پیرامون رهبری،قاعده رقابت سیاسی است
دفتر پژوهش و بررسیهای خبری-حجت الاسلام سید محمد خاتمی پس از وقایع تیرماه 78 در دیدار با اعضاء جهاد دانشگاهی گفت:دعوت به آشوب ریشه در خارج دارد،حفظ ارزشها و مصالح ملی پیرامون رهبری،قاعده رقابت سیاسی است.

 

به گزارش ایرنا و به نقل از مطبوعات روز یکشنبه 17 مرداد 78، سید محمد خاتمی در این دیدار ضمن اعلام این مطلب با اشاره به تهدیدات داخلی و خارجی بر وحدت،تفاهم و همدلی جامعه تاکید کرد و گفت:در موقعیت حساسی به سر می بریم.ای کسانیکه دین را دوست دارید و دلتان برای اسلام می تپد،ای گروهها و دسته ها و جماعات با هر عقیده ای که هستید هوشیار باشید .بیایید روی چهارچوبهای اصولی توافق بکنیم.
سید محمد خاتمی افزود:حفظ چارچوبهای انقلاب اسلامی مان،حفظ مصالح ملی مان،حفظ ارزشهای مان پیرامون رهبری، اینها وحدت های اصولی ماست و در چارچوب آن تعامل و فکر و رقابت کنید و به قاعده بازی تن برهید.
رییس جمهور سابق کشورمان تاکید کرد:برخی سعی می کنند پایه های این نظام را با خشونت از بین ببرند.چه آنان که آشوب می کنند و صحبت و گفت و گو را به زد و خوردهای خیابانی می کشند و چه کسانی که فرمان خشونت صادر می کنند هر دو می خواهند این مبنای نظم نباشد.
خاتمی در پایان اظهار داشت:نظام اسلامی مصمم است در چارچوب قانون نظم را رعایت کند و ما به هیچ وجه به هم زدن نظم و دولت در دولت درست کردن را نمی پذیریم.

  این موضوع منطقی و حساب شده ای است ، هر چند مربوط به گذشته است ، اما اینگونه سخنان همچون شعر حافظ است که هیچوقت کهنه نمی شود و هر روز بر تازگی آن افزوده می شود. اما بهتر است که آقای خاتمی هم اعلام موضع نمایند. مردم از ایشان بعنوان کسی که هشت سال با آنان سوخت و ساخت توقع دارند که این توقع بجا نیز می باشد.
واژه کلیدی :هزارپیشه و واژه کلیدی :سید محمد و واژه کلیدی :رهبری