جیرفت سی تی/ هلیل خاموش

اینکه دیروز کجا بوده ایم و امروز کجا هستیم مهم نیست , اما اینکه فردا کجامی رویم مهم تراست, با امید به لایتناهی برای تماشای گلهایی که فردا می رویند برخیزیم.نویسنده : reza gilany ; ساعت ۱:۱٧ ‎ب.ظ روز ٢٤ خرداد ۱۳۸۸

میرحسین موسوی در بیانیه‌ای بسیار مهم به علمای قم، از آنها خواست تا در راستای صیانت از آرای مردمی که دچار چنین زیان عظیمی شده‌ا‌ند، به مسوولان تذکر دهند.به گزارش قلم‌نیوز، ‌متن بیانیه بسیار مهم میرحسین موسوی خطاب به علمای قم به این شرح است:

"بسم‌الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

محضر مبارک مراجع عظام و علمای اعلام

با اهدای سلام، اینجانب اطمینان دارم که روند حوادث انتخابات ریاست جمهوری دهم را با دقت پیگیری کرده‌اید. اگر چه توسل به دروغ و استفاده‌ی بی حساب از امکانات عمومی و دولتی برای تبلیغات یک‌سویه به سود نامزد حاکم به خوبی نشان دهنده عزم این گروه خاص برای پیروزی به هر قیمت و از هر راه ممکن بود، اما تصور تقلب در آرای مردم تا این اندازه و برابر انظار شگفت‌زده جهانیان از حکومتی که تعهد به عدالت شرعیه از ارکان اساسی آن شمرده می‌شود، برای کسی ممکن نبود.

امروز که با حیرت تمام شاهد چنین تصورات جسورانه در امانت مردم هستیم و تمامی راه‌ها برای احقاق حق بسته شده، مواجه شدن مردم مظلوم با سکوت علما و مراجع که ملجا راسخ این ملت شمرده می‌شوند، خسارتی بیش از یک تغییر در آرا را به دنبال خواهد داشت.

عواملی به بهانه‌های واهی با چوب و چماق و باطوم و شوک الکتریکی به جان اعضای ستادهای اینجانب و مراجعه کنندگان سرگردان و مبهوت از این وضعیت افتاده‌اند، در حالی که امیدی به کارایی قوه قضاییه محترم نمی‌رود زیرا جایی که دادستان کل کشور نتواند از سخن قانونی خود در پیشگیری از سخنرانی اضافی نامزد حاکم در سیما جلوگیری نماید، با چه ابزاری می‌تواند از این خشونت سیاه بازداری کند؟ به حسب وظیفه صیانت از آرای مردمی که اینک دچار چنین زیان عظیمی شده‌ا‌ند عرض حالی تقدیم و یادآور می‌شوم که شاید تذکر به جای شما به مسوولان مفید واقع شود.ایاک و الظلم لمن لیس له الا الدعا

برادر شما - میرحسین موسوی"

 این هم از آن کارهایی است که بعد از مناظره تلویزیونی نامزدهای دهمین دوره انتخابات قابل تحلیل محتوا است. مارا چه می شود و به کدام ناکجا آباد می رویم . می گوییم همه خوبند اگر خوب هستند و در انتخابات شرکت کرده اند نباید با باتوم مزد حضور آنان را در انتخابات داد.

گفته اند که باید صبور بود و صبوری کرد، حالا چند نفری هم یا شماری هم حرکتی را آغاز کنند در انتقاد به آنچه که اعتقاد دارند که مثلا در انتخابات تخلفی یا کوتاهی صورت گرفته است.

این وظیفه وزارت کشور است که از نامزدها بخواهد با حضور در ستاد مرکزی انتخابات در جریان آرای دریافتی از استانهای مختلف قرار بگیرند.

 اینکه شاهد شکستن شیشه بانکها و آتش زدن سطل زباله های پلاستیکی سطح شهر تهران و آتش زدن خط واحد باشیم دردی دوا نمی کند .
واژه کلیدی :بیانیه موسوی و واژه کلیدی :مراجع قم و واژه کلیدی :آتش زدن