جیرفت سی تی/ هلیل خاموش

اینکه دیروز کجا بوده ایم و امروز کجا هستیم مهم نیست , اما اینکه فردا کجامی رویم مهم تراست, با امید به لایتناهی برای تماشای گلهایی که فردا می رویند برخیزیم.نویسنده : reza gilany ; ساعت ٩:۳٩ ‎ق.ظ روز ۱۱ اردیبهشت ۱۳٩٥

خالد زمزم نژاد نماینده اصلاح طلب غرب هرمزگان به مجلس دهم راه یافت

 جیرفت سی تی/خبرهایدریافتی  به نقل از منابع غیر رسمی حاکی از پیروز شدن خالد زمزم نژاد نماینده اصلاح طلب لیست امید در حوزه انتخابیه غرب استان هرمزگان است.

  این منابع موثق که خواستند نامی از آنان برده نشود به خبرنگار جیرفت سی تی گفتند:خالد زمزم با اختلاف بیش از 20هزار رای با نفر دوم (نماینده دو دوره گذشته این حوزه) بعنوان منتخب مردم به مجلس دهم راه پیدا کرد.

آرای خالد زمزم نژاد59هزارو 600رای و احمد جباریحدود 39هزاررای اعلام شده است.

گفته شده از مجموع 180هزارنفرواجدین شرایط رای دادن در حوزه غرب استان هرمزگان نزدیک به 100هزار نفر آرای خود را به صندوق های رای گیری انداخته اند.

این درحالی است که شمارش آرا درتعداد اندکی از شعب باقی مانده اخذ رای درحوزه غرب استان هرمزگان همچنان ادامه دارد که تاثیرچندانی در نتیجه دومین مرحله از دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه غرب  استان هرمزگان ندارد.

گفته شده که از مجموع 257شعبه اخذ رای تاکنون آرای حدود 239صندوق خوانده شده است.

  هرمزگان دارای دو نماینده اصلاح طلب در مجلس دهم است که یکی از آنان از غرب  دیگری از شرق این استان انتخاب شده اند.

دومین مرحله از دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در غرب هرمزگان از حساسیت خاصی برخوردار بود طوریکه سید حسین مرعشی عضو شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان  کشور با حضور در بستک و بندرلنگه در حمایت از خالد زمزم نراد سخنرانی کرده بود.

 در  حوزه انتخابیه غرب هرمزگان از احمد جباری  نماینده مردم این حوزه درمجالس نهم و دهم بعنوان یکی از اعضای جبهه پایداری نام برده می شد که مورد حمایت رئیس جمهوری وقت قرارد داشته  و دارد
واژه کلیدی :خالد زمزم نژاد و واژه کلیدی :غرب هرمزگان و واژه کلیدی :احمد جباری و واژه کلیدی :بندرلنگه و بستک