جیرفت سی تی/ هلیل خاموش

اینکه دیروز کجا بوده ایم و امروز کجا هستیم مهم نیست , اما اینکه فردا کجامی رویم مهم تراست, با امید به لایتناهی برای تماشای گلهایی که فردا می رویند برخیزیم.نویسنده : reza gilany ; ساعت ۸:٢۱ ‎ق.ظ روز ٦ اسفند ۱۳٩٤

مرعشی: مسائل داخلی ایران به خارجی ها ربطی ندارد

گزارش  جیرفت سی تی به نقل از ایرنا  حاکی است :

سخنگوی حزب کارگزاران حضور در انتخابات را اعتلای ایران اسلامی دانست و در واکنش به عملکرد رسانه های بیگانه درباره نامزدهای انتخاباتی گفت: مسائل داخلی ایران به خارجی ها ربطی ندارد.

در گزارش خبرنگار جیرفت سی تی به نقل از ایرنا و روابط عمومی ستاد مردمی سما،آمده است: حسین مرعشی اظهار کرده است:: من می خواهم از این رسانه ها بپرسم ببینم چه کسی از شما خواسته است که از این اسامی حمایت کنید؟

چرا شما فکر می کنید مسائل داخلی ایران به شما مربوط است؟ مسائل داخلی به خود ما ارتباط دارد مگر در انتخابات های گذشته شما خاتمی را آوردید؟

وی خطاب به شبکه های خارجی گفت: یادتان رفته شما چقدر میان مردم نفوذ منفی دارید؟سخنگوی حزب کارگزاران در ادامه سخنان خود با اشاره به نظرسنجی های انجام گرفته درباره میزان مشارکت مردم در انتخابات و سهم هر کدام از لیست های انتخاباتی گفت: طبق نظرسنجی های انجام یافته در سطح کشور حدود 62 درصد مردم درانتخابات 7 اسفند شرکت می کنند .

در این بین رای دهندگان به لیست اصول گرا ها حدود 18 درصد، به لیست اصلاح طلبان 22 درصد و به لیست حامیان دولت 32 درصد رای خواهند داد، همچنین لیست با اصلاح طلبان و لیست حامیان دولت بیش از 50 درصد رای خواهیم داشت.
واژه کلیدی :خارجی ها و واژه کلیدی :رسانه ها و واژه کلیدی :بی بی سی و واژه کلیدی :حامیان دولت