جیرفت سی تی/ هلیل خاموش

اینکه دیروز کجا بوده ایم و امروز کجا هستیم مهم نیست , اما اینکه فردا کجامی رویم مهم تراست, با امید به لایتناهی برای تماشای گلهایی که فردا می رویند برخیزیم.نویسنده : reza gilany ; ساعت ۱۱:٤۸ ‎ب.ظ روز ٢۸ بهمن ۱۳٩٤

لج بازی های رسانه ملی با برگزیده ملت ادامه دارد

جیرفت سی تی / با گذشت نزدیک به دو سال و نیم ازانتخاب رئیس دولت یازدهم از سوی مردم همیشه بیدار ایران کهن، همچنان شاهد دوری و بیزاری مدیران ارشد رسانه ملی با منتخب مردمی هستیم که این روزها به دلیل کج رفتاری های مغرضانه  بیشتر دل به رسانه های خارج نشین داده اند.

این روند به جایی و شدتی رسیده که بوی سیرداغ و چربی سوزی آن همه جاها را فراگرفته طوریکه صدای برخی اصولگرایان خردمند و مردمی را نیز درآورده است.

  بیشتر از این ادامه نمی دهم و ادامه مطلب را به نقل از گذار نیوز می خوانیم.

سخنرانی رئیس جمهور در مراسم تجلیل از خانواده های شهدای هسته ای و افتخارآفرینان برجام که دوشنبه ۱۹ بهمن از شبکه سراسری پخش می شد، به ناگهان قطع شد.

به گزارش “گذارنیوز” قطع سخنرانی دکتر حسن روحانی در مراسم امروز نشان داد ریاست صداوسیما لجاجت جدیدی را علیه برگزیده ملت به راه انداخته است.

دیروز نیز مراسم سخنرانی رئیس جمهور در همایش اعتدال برخلاف وعده قبلی پخش نشد و قسمت کوتاهی از آن در بخش خبری ساعت ۱۴ از اولویت انداخته شد و به عنوان خبر پنجم لحاظ شد.

مدت هاست تیم محمد سرافراز ریاست صداوسیما علیه پخش زنده هر نوع مراسم و سخنرانی توسط رئیس جمهور موضع مخالفی گرفته و به انحای مختلف آن را به بودجه صداوسیما و انتقام جویی از برگزیده ملت وصل کرده است.

این در حالی است که رسوایی های اخیر در صداوسیما و فرار دو زن از این سازمان به خارج از کشور به دلایل معلوم و پخش فایل های صوتی نشان از فرار به جلوی رسانه به اصطلاح ملی از پاسخگویی به ملت است که روزبه روز بر ابعاد آن افزوده می شود.

رسانه های مستقل ضمن انتقاد از مواضع اخیر صداوسیما اعتقاددارند رسانه ای که بودجه آن از بیت المال تأمین می شود، نباید جهت گیری جناحی به نفع یا علیه افراد مختلف سیاسی داشته باشد.

همچنین عدم پاسخگویی مدیران ارشد صداوسیما به موج انتقادات رسانه ها نیز نشان از ضعف ساختاری و مدیریتی این سازمان عریض و طویل و البته با خروجی پایین و بعضاً منفی در اذعان عمومی دارد که روزبه روز بر مشکلات آن سازمان می افزاید و باران را بر دوش مردم فهیم ایران می اندازد.
واژه کلیدی :لج بازی و واژه کلیدی :سیرداغ و واژه کلیدی :قطع سخنرانی روحانی و واژه کلیدی :فرار دو زن از صدا و سیما