جیرفت سی تی/ هلیل خاموش

اینکه دیروز کجا بوده ایم و امروز کجا هستیم مهم نیست , اما اینکه فردا کجامی رویم مهم تراست, با امید به لایتناهی برای تماشای گلهایی که فردا می رویند برخیزیم.نویسنده : reza gilany ; ساعت ۱:٢٦ ‎ق.ظ روز ۱۸ آبان ۱۳٩٤

جیرفت سی تی /عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با بیان اینکه سلامت کاری مجموعه دوستان  (جمعیت اسلامی توسعه و آزادی استان کرمان) لطف خداوند است تصریح کرد: هشت سال گذشته آزمایش خوبی برای جمع ما بود؛ زیرا همه جای کشور را شخم زدند و بررسی کردند، ولی هیچ چیز قابل عرضه به مردم پیدا نکردند که بیایند بگویند اینها بردند و خوردند. ۱۷ آبان ۱۳۹۴ -
 
گزارش جیرفت سی تی به نقل از رسانه  های همگانی حاکی است:  "سید حسین مرعشی" در جمع اعضای هیات موسس و رابطان گفت: جمع دوستانی که در جمعیت اسلامی توسعه و آزادی گرد هم آمده‌اند حداکثر چهل و حداقل ده سال سابقه همکاری و همراهی را دارند.

نماینده اسبق مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمع ما بین مردم به عنوان صاحبان انقلاب و صاحبان نظام جمع آبرومندی است و از این جهت باید شکرگذار خداوند بود تصریح کرد: عموما دوستان ما در هر حوزه‌ای که کار کردند موفق بودند و جمع آبرومندی هستند.

مرعشی با بیان اینکه سلامت کاری مجموعه دوستان لطف خداوند است تصریح کرد: هشت سال گذشته آزمایش خوبی برای جمع ما بود؛ زیرا همه جای کشور را شخم زدند و بررسی کردند ولی هیچ چیز قابل عرضه به مردم پیدا نکردند که بیایند بگویند اینها بردند و خوردند.

وی افزود: شکر دیگر برای اینکه بعد از آن دوران سخت و شکننده مجدد خداوند این مملکت را نجات داد و این نعمت بزرگی است که نصیب ما شد و یک معجزه در سال 92 کشور ما را نجات داد.

مرعشی با بیان اینکه این تشکل از قبل وجود داشته ولی رسمی نبوده است افزود: امروز به لطف خداوند سازمان این تشکل را به صورت رسمی دنبال می‌کنید و بعد از یک مدت طولانی، همکاری متکی به عواطف و دوستی‌ها و ارتباطات فردی را شکل سازمانی و رسمی می‌دهید.

وی با بیان اینکه می‌توان این فعالیت جمعی را جلوه‌ای از یدالله مع‌الجامعه تلقی کرد افزود: من فکر می‌کنم همه دست‌اندکاران این تشکل خوب است که با قصد قربت نهادی را برای همکاری جمعی، اعتلای ایران و کرمان، دفاع از کیان اسلام و انقلاب و خدمت هرچه گسترده‌تر و هر چه خالصانه‌تر به مردم پایه‌گذاری کنند.

مرعشی با بیان اینکه اگر چنین حرکتی را با قصد قربت انجام دهید هیچ وقت از بین نخواهد رفت گفت: کارهای خوب و عمل صالح نیاز به پرونده ندارد و در وجود انسان تبلور پیدا می‌کند و عیار انسان را بالا می‌برد.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران ادامه داد: همین اینکه دور هم جمع می‌شوید و با هم پیمان می‌بندید که برای اعتلای ایران یک کار جمعی را انجام بدهید این آثارش بلافاصله در وجود شما پدیدار می‌شود و در عالم برزخ و آخرت نیز با شما می‌باشد.

مرعشی با بیان اینکه در کار تشکیلاتی اولین موضوعی که باید روی آن تاکید کرد به رسمیت شناختن استقلال انسان‌هاست افزود: کسانی که در تشکیلات جمع می‌شوند کسانی هستند که دارای شخصیت، منش، فکر و اندیشه و راهکارهای مختلف برای اداره کشور و استان هستند و هیچ کس بر هیچ کس برتر نیست.

نماینده اسبق مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه استقلال انسان‌ها را باید به رسمیت شناخت افزود: این تشکیلات در اختیار و کنترل هیچ فردی نباید باشد و هیچ فردی نباید بر دیگری برتری داشته باشد.

مرعشی با بیان اینکه تاکید بر استقلال انسان‌ها متکی بر یک جهان بینی درست و یک شناخت از روابط و خلقت انسان‌ها و متکی به یک تجربه است افزود: اگر بخواهید یک تشکیلات دوام و قوام داشته باشد، باید انسان‌های تشکیل دهنده این تشکیلات حرمت واحترام داشته باشند و استقلال‌شان به رسمیت شناخته شود.

وی در عین حال اظهار کرد:‌ شما در اوج استقلال به همکاری نیازی داریم، اگر استقلال انسان‌ها به خودرایی منتج شود شکست آفرین خواهد بود.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با تاکید براینکه استقلال در جای خودش و پیروی از جمع هم در جای خود باید محترم شمرده شود افزود: در مقاطعی ممکن است جمع به نتایجی برسد که با نظر برخی از ما مخالف باشد ولی همه باید از نظام جمع تبعیت کنند.
 جیرفت سی تی/ از سید حسین مرعشی در آینده ای نه چندان دور بیشتر خوهیم شنید. اگر شهر کرمان دارای کهکشان راه شیری بین این شهر و شهر ماهان است به زودی شاهد خواهیم بود که به لطف مدیریت خاص این سید و اولاد پیغمبر شهرکرمان از بن بست خارج و به یکی از مناطق مهم کشور تبدیل می شود.
شاهد خواهیم بود که به زودی عملیات  اجرایی بزرگ ترین پروژه عمرانی کشور تحت عنوان آزاد راه و یا احتمالا اتوبان کرمان به بندرعباس آغاز  خواهد شد.
این مسیر که طول تقریبی آن 360کیلومتر اعلام شده ضمن اتصال دو شهر بندرعباس  و کرمان  بعنوان بهترین منطقه گردشگری نیز عمل خواهد کرد. ایجاد دو شهر جدید در حدفاصل کرمان و بندرعباس و عمران و آبادانی روستاهای واقع دراین مسیر از دیگر دستاوردهای این پروژه عظیم خواهد بود که بدون استفاده از کمک های دولتی احداث می شود.
در آینده بیشتر خواهیم شنید و تاریخ در مورد آقای مرعشی بیشتر قضاوت خواهد کرد و خوشا به حال مردم کرمان که چنین در گرانبهایی را  دارند و بنده نیز بعنوان یک جیرفتی به وجود او و افکار اقتصادی، سیاسی و اجتماعی اش افتخار می کنم و از خداوند می خواهم طول عمر با برکتی به او عطا نماید./ ثامن گیلانی. واژه کلیدی :جیرفت به بندرعباس و واژه کلیدی :کرمان و راور و واژه کلیدی :شورای مرکزی کارگزاران و واژه کلیدی :جیرفتـــــــــــی