جیرفت سی تی/ هلیل خاموش

اینکه دیروز کجا بوده ایم و امروز کجا هستیم مهم نیست , اما اینکه فردا کجامی رویم مهم تراست, با امید به لایتناهی برای تماشای گلهایی که فردا می رویند برخیزیم.نویسنده : reza gilany ; ساعت ۳:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱٥ تیر ۱۳٩٢

 

از مشتریان کلیدی در استان هرمزگان تقدیر شد

همایش تجلیل از مشتریان کلیدی « شرکای ماندگار» بانک مهر اقتصاد استان هرمزگان با حضور جمعی از مشتریان و مسئولان استانی در بندرعباس برگزار شد.  

 گزارش جیرفت سی تی به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان هرمزگان، حاکی است که دراین همایش  رئیس دفتر مدیر عامل - هدف از برگزاری این همایش را حفظ و ارتقای ارزش مشتریان، تقویت فرهنگ مشتری مداری، تقدیر از مشتریان کلیدی، شناسایی و درک دقیق نیازها و انتظارات و ایجاد زمینه و بستر لازم برای استقرار باشگاه مشتریان در کشور عنوان کرد.

 حسین امینی وی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص روند فعالیت ها و عملکرد این بانک از ابتدای تاسیس تا به امروز، گفت: مجموعه مهر تا کنون اقدامات موثری در زمینه استقرار بانکداری بدون ربا انجام داده است به طوری که در سال گذشته به عنوان نخستین موسسه مالی در کشور حدود 2 هزار میلیارد ریال مابه التفاوت سود علی الحساب و قطعی به سپرده گذاران خود پرداخت کرد.

 وی با اشاره به نام گذاری سال 92توسط مقام معظم رهبری به نام « حماسه سیاسی و اقتصادی » یادآور شد: بانک مهر اقتصاد سیاستهای کاری خود را حول این محور برنامه ریزی کرده است و برگزاری همایش شرکای ماندگار نیز از جمله این اقدامات به منظور حمایت بیشتر از سرمایه گذاران و کارآفرینان در خلق حماسه اقتصادی است.

مدیرکل شعب استان هرمزگان - نیز در ادامه با اشاره به نقش محوری مشتریان کلیدی در تحقق راهبردهای کلان بانک مهر اقتصاد گفت: رهبر معظم انقلاب با دوراندیشی، سال 91 را سال تولید ملی نام گذاری نموده اند، و این نام گذاری می تواند سر آغاز تو جه ملی به اهمیت و جایگاه تولید داخلی در اقتصاد کشور باشد.

 ایوب تابانی افزود: سال گذشته در فضای تهدیدهای به عمل آمده از دل محدودیت ها و تحریم های اقتصادی، فرصت هایی برای حمایت از تولید، کار و سرمایه ملی به وجود آمدکه در این میان بانک مهر اقتصاد توانسته با پشتوانه منابع مالی مناسب خود نقشی محوری ایفا نماید.

   وی ادامه داد امسال نیز با برنامه ریززی های بعمل آمده در راستای حماسه اقتصادی شاهد گامهای جدیدی در زمینه حمایت از بخش تولید، تجارت و سرمایه گذاری و همچنین حمایت از اقشار مختلف مردم خواهیم بود .

مدیرکل استان هرمزگان با اشاره به وضعیت و عملکرد بانک در استان، اظهار کرد: استان هرمزگان در شرایط فعلی با منابع 4 هزار میلیاردی رتبه چهارم را در بین تمامی بانکها دارد و بیش از 9 درصد حجم پولی استان را به خود اختصاص داده است و بنا داریم تا با تلاش و همت همکاران در سالجاری 92خورشیدی  جزء سه بانک برتر استان باشیم.

  تابانی با تشریح اقدامات مجموعه مهر در خصوص پیاده سازی بانکداری اسلامی گفت: اجرای بانکداری بدون ربا در این بانک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اقدامات عملی قابل ملاحظه ای مانند پرداخت مابه التفاوت سود قطعی و علی الحساب و تشکیل اداره بانکداری اسلامی در این زمینه صورت گرفته است.رضا گیلانی .

با تشکر از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد دراستان  هرمزگان