جیرفت سی تی/ هلیل خاموش

اینکه دیروز کجا بوده ایم و امروز کجا هستیم مهم نیست , اما اینکه فردا کجامی رویم مهم تراست, با امید به لایتناهی برای تماشای گلهایی که فردا می رویند برخیزیم.نویسنده : reza gilany ; ساعت ۳:۳٢ ‎ب.ظ روز ۳ شهریور ۱۳۸٩

نماینده مجلس خبر داد:
اعتراض متدینین به برنامه های فرهنگسراهای شهرداری تهران
تهران ـ عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از اعتراض مومنین و متدینین به برنامه های فرهنگسراهای شهرداری تهران خبر داد.
به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار سیاسی ایرنا، محمد تقی رهبر در حاشیه جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس در جمع خبرنگاران گفت: این فرهنگسراها شب‌ها برنامه‌هایی را برگزار می‌کنند و تعدادی از هنرمندان را نیز دعوت می‌کنند به گونه‌ای که شنیده شده این برنامه‌ها به خوانندگی و رقص کشیده شده است.
وی ادامه داد: شهرداری‌ باید به برنامه‌های فرهنگسراها توجه کند زیرا فرهنگسراها برای فرهنگسازی است نه این که به ابتذال بینجامد لذا فرهنگسراها باید فرهنگسرا بشاند نه ابتذال گرا.
محمد تقی رهبر خاطر نشان کرد: یک عده پای سریال‌ها می‌نشینند و عده‌ای به فرهنگسراها و سینماها می‌روند، پس باید پرسید مساجد چه می‌شوند؟
وی ادامه داد: در دیدار با ضرغامی این موضوع را نیز عنوان کرده‌ایم لذا فضای هنری اجتماع ما و امکاناتی از این قبیل باعث شده مساجد ما خلوت شوند.
رهبر تاکید کرد: در این گونه برنامه‌ها اتفاقات بدی می‌افتد که با فرهنگ دینی و معارف ما سازگار نیست.
این عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس همچنین گفت: افرادی که کارهای هنری و فرهنگی انجام می‌دهند باید به این موضوعات توجه کنند تا این برنامه‌ها به قیمت جداکردن مردم از دین، مسجد، نماز، دعا و قرآن تمام نشود.
وی همچنین از اجرای طرح اذان تا اذان در سینماها انتقاد کرد .
   خبر همین بود که مطالعه فرمودید به راستی راه سنجش و پیدا کردن متدینین و مومین چگونه است. آیا وسیله ای اختراع شده که آقایان می توانند بوسیله آن این افراد را شناسایی کنند. اصلا از این مطلب بگذریم  آقای رهبر در ماه مهمانی خداوند بگویند : آیا بر اساس شنیده ها می توان آبروی مسلمانان را برد. مگر آنانی که از برنامه های فرهنگ سراها استفاده می کنند مسلمان و افراد روزه دار نیستند . در کشوری که در راس آن ولی فقیه و بعد از آن نیز نمایندگان ایشان در همه دستگاههای فرهنگی نظارت دارند چگونه می توان ... همان بهتر که نگویم بهتر است یک بار دیگر خبر را مطالعه فرمایید زیرا در سطرهای بعدی آن آمده است که با نمایش سریالهای تلویزیونی و دیگر برنامه ها مردم را از مساجد دور کرده اید. خدا را شکر که جناب آقای رییس جمهوری در بسیاری از مواقع بدون توجه به گفتارهای ناشیانه و نابخردانه شماهها به تشخیص خود عمل می کند مگر نه امروز نظام جمهوری اسلامی ...؟ بهتر است جناب آقای رهبر با در نظر گرفتن خدا و توجه به شخصیت مردم مسلمان ایران سخن بگویند و بی خود و بی جهت و از روی جهالت سخنانی بر لب جاری نکند که موجب عذاب او در این دنیا و آخریت گردد.
اینکه چرا خبرگزاری رسمی کشور این مطلب را جزء اخبار مهم خود قرار داده جای تعجب است. اما همان بهتر که مردم چنین افرادی را و افکار آنان را بشناسند تا دیگر در انتخابات آینده فریب آنان را نخورند.
کرد شبستری . واژه کلیدی :فرهگسراها و واژه کلیدی :محمد تقی رهبر و واژه کلیدی :سینماها و واژه کلیدی :آقای رهبر