جیرفت سی تی/ هلیل خاموش

اینکه دیروز کجا بوده ایم و امروز کجا هستیم مهم نیست , اما اینکه فردا کجامی رویم مهم تراست, با امید به لایتناهی برای تماشای گلهایی که فردا می رویند برخیزیم.نویسنده : reza gilany ; ساعت ۱۱:۱٠ ‎ق.ظ روز ۱٢ امرداد ۱۳۸٩

هاشمی رفسنجانی: غربی ها با لجاجت بر مواضع غیراصولی به نتیجه ای نخواهند رسید  
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
    با تدبیر در داخل و جهان توانستیم نه تنها جنگ را ختم کنیم بلکه پیروزی سیاسی خود در سازمان ملل متحد را ثبت کردیم/ در شرایط کنونی نیز خواهیم توانست به مسائل فائق آییم، زیرا شرایط امروز بدتر از شرایط سال ۶۷ نیست.
   
   
 
 
     

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: غربی ها با زورگویی و لجاجت بر مواضع غیراصولی خود علیه ایران به نتیجه ای نخواهند رسید.

به گزارش ایلنا ، آیت الله هاشمی رفسنجانی در جلسه دیروز مجمع تشخیص مصلحت نظام با مرور خاطرات خود مربوط به وقایع و بحران های سال ۱۳۶۷ در مورد دفاع مقدس و فضای بسیار بحرانی در داخل و کشورهای عراق و حتی آمریکا گفت: با تدبیر و عقلانیت در داخل و جهان توانستیم نه تنها جنگ را ختم کنیم، بلکه پیروزی سیاسی خود در سازمان ملل متحد را ثبت کردیم.

وی تصریح کرد: در شرایط کنونی نیز خواهیم توانست به مسائل فائق آییم، زیرا شرایط امروز در ایران و جهان بدتر از شرایط سال ۶۷ نیست.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به بحران کنونی بین المللی اقتصادی که به مهلکه ای تبدیل شده است،گفت: غربی ها با زورگویی و لجاجت بر مواضع غیراصولی خود علیه ایران به نتیجه ای نخواهند رسید، زیرا دنیا ظرفیت تحمیل بحران یا بحران های دیگری را ندارد و باید مسئولانه و عقلایی رفتار کنند تا از دورنمای شومی که برای دنیا ترسیم کرده اند به خوبی عبور کرده و مسائل یا تفاهم حل و فصل گردد.

      آیا در وضعیت کنونی نیز می توانیم البته با دولتمردانی که وجود دارد مسائل هسته ای را به نفع ایران پایان دهیم.؟  کرد شبستریواژه کلیدی :زورگویی و واژه کلیدی :لجاجت