جیرفت سی تی/ هلیل خاموش

اینکه دیروز کجا بوده ایم و امروز کجا هستیم مهم نیست , اما اینکه فردا کجامی رویم مهم تراست, با امید به لایتناهی برای تماشای گلهایی که فردا می رویند برخیزیم.نویسنده : reza gilany ; ساعت ۱٠:۳۱ ‎ق.ظ روز ۱ تیر ۱۳۸٩

این مرد  یعنی الهام همان رییس نهاد و وزیر دادگستر و همسر آن نویسنده در این روزها به چه می اندیشد و در چه اندیشه ای است،آیا اندیشه های او نیز همچون میرزای دربار برش کاری دارد یعنی همچون مشاالدوله دولت فخیمه برادر دکتر احمدی نژاد دامه توفیقاتو. سخنی را که مشاهده خواهید کرد و خواهید خواند از زبان عضو دولت نهم ترواش کرده و برصفحه خبر ایرنا نگاشته شده تا همه به فیض برسند ما که اینطور شدیم اما دیگران ممکن است برای خودشان مجتهدی باشند که تقلید از مجتهدی دیگر را کاری بس حرام فرض کنند.
این شما و این هم سخنان عضو حقوقدان شورای محترم نگهبان :
الهام:
نمی گذاریم غربت زمان امام علی(ع) در زمان حاضر نیز اتفاق بیفتد
شهر ری - عضو حقوقدان شورای نگهبان قانون اساسی گفت: نمی گذاریم غربت زمان امام علی (ع) ، در زمان حاضر نیز اتفاق بیفتد.

به گزارش ایرنا، "غلامحسین الهام"  دوشنبه در همایش "فصلی نو در بصیرت" از سلسه همایش های هشت ماه نبرد سایبری که در کانون سمیه شهرری برگزار شد، با بیان اینکه ما با فتنه هنوز هم درگیر هستیم، افزود : آرم ها و شناسنامه ها هیچ وقت ملاک آدم ها نیست بلکه مواضع آنها باید نسبت به انقلاب سنجیده شود.
وی اظهار داشت: تراست چندین هزار میلیاردی را برای جریان فتنه هزینه می کنند و علنا مقابل رهبری می ایستند و با ساده اندیشی و همگرایی عده ای می خواهند مسیر حرکت خودشان را با قطب حرکتی دیروز سامان دهند.
الهام تاکید کرد : عقبه مالی دانشگاه آزاد اسلامی را صرف جریان فتنه می کنند ، ولی برای قانونمند شدن آن چرا این مقدار از خود مقاومت نشان می دهند؟
وی یادآور شد : اگر تاریخ انقلاب اسلامی و سران فتنه را ورق بزنیم، کینه ورزی آنها را می توانیم ببینیم، آنها از امام (ره) برای قدرت تمکین می کردند و ادعا می کردند که مقام معظم رهبری با ضد ولایت همراه است.
عضو حقوقدان شورای نگهبان قانون اساسی تصریح کرد : امام راحل در آن زمان مقام معظم رهبری را آقای بزرگان نامید و این درخشش آن روز کینه ها را تا آلان نگاه داشت و وقتی که از آنها سوال شد ، چرا در آن زمان با آیت الله خامنه ای مخالفت نمی کردید، می گفتند امام (ره) بود و ما جرات نداشتیم.
وی با بیان اینکه مبانی فقهی را در رابطه با ولایت فقیه امام راحل بیان کردند، گفت: مبانی سران فتنه اعتقادی نبود ، بلکه از دریچه اعتقاد وارد قدرت شده بودند.
الهام خاطر نشان کرد: خورشید وجودی ولی امر چنان در اعماق وجودی نسل سوم تابیده است که همیشه یار و همراه مقام عظمای ولایت خواهند بود و تا درآوردن چشم فتنه و گسترش عدالت مهدوی، در مقابل همه دشمنان و توطئه ها خواهند ایستاد.
وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهید چمران گفت: امروز سالگرد شهادت عزیزی است که هنر زیستن و مردانگی را به ما آموخت.
الهام تصریح کرد: زمانی در کلاس های دانشکده حقوق بر علیه دکتر چمران شعار و یا نسبت های دروغین می دادند، در حالی که او از نظر علمی، مبارزاتی، جهاد، دفاع از مردم مظلوم فلسطین و لبنان تلاش می کرد.
وی افزود : تخریب شخصیت ها اتفاق جدیدی نیست، در این دوره آدم ها سر قفلی اعتبار خود را برای نابودی انقلاب هزینه می کنند.
الهام همچنین وبلاگ نویسان را لشگریان و خط مقدم مبارزه با فتنه دانست و گفت: من همیشه این دلنوشته ها را در عرصه رسانه می خوانم و روحیه می گیرم و لذت می برم و کلماتی که بکار می برند صورت برزخی مواضع اشخاص و سران فتنه است و ریشه در تحولات تاریخی و اجتماعی دارد.
وی گفت: این مبارزه، مبارزه قلمی، وبلاگی و جنگ سایبری است که هشت ماه مانند هشت سال دفاع مقدس به طول کشید و در دفاع مقدس هشت سال زمان برد تا آزادی ایران ادامه پیدا کند.
عضو حقوقدان شورای نگهبان قانون اساسی خاطر نشان کرد: جنگ روانی پدیده جدیدی نیست و قرآن کریم نیز آیات فراوانی در این خصوص دارد، دشمنان با جنگ روانی دلها را خالی و روحیه ها را از بین می برند و شایعه و تزلزل را در جامعه اسلامی در کنار منافقان رواج می دهند . قرآن کریم آمده است که هر جا اینها را می بینید بکشید و فتنه کشور ما نیز به پایان راه خود رسیده است.
وی گفت : در جنگ روانی همیشه القای یاس، ایجاد فاصله، تفرقه،‌تردید و تشکیک می کنند.
688/
واژه کلیدی :الهام و واژه کلیدی :دکتر مصطفی چمران و واژه کلیدی :جنگ سایبری