جیرفت سی تی/ هلیل خاموش

اینکه دیروز کجا بوده ایم و امروز کجا هستیم مهم نیست , اما اینکه فردا کجامی رویم مهم تراست, با امید به لایتناهی برای تماشای گلهایی که فردا می رویند برخیزیم.نویسنده : reza gilany ; ساعت ۳:۱٠ ‎ب.ظ روز ٢٤ اردیبهشت ۱۳۸٩

فحاشی موسی قربانی به خبرنگار پارلمانی: تو غلط کردی ؛ ماجرای کهریزک تمام شد!
پس ازاین اتفاقات تعدادی از خبرنگاران که شاهد این ماجرا بودند با محبی نیا عضو هیئت رئیسه مجلس گفتگو کردند و وی ضمن عذرخواهی از خبرنگار سئوال کننده قول مساعد داد تا موضوع را به اطلاع لاریجانی رئیس مجلس برساند .
یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که سابقه هتاکی به خبرنگاران را دارد امروز نیز در پاسخ به یکی از خبرنگاران فحاشی تندی نسبت به او روا داشت.

به گزارش خبرنگاری جیرفت سی تی به نقل از سایت عصرایران حاکی است ، موسی قربانی وقتی در برابر یکی ازخبرنگاران و سئوال وی پاسخی نیافت با فریاد بر سر او تهدید کرد که وی رابه حراست معرفی خواهد کرد.

این خبرنگار درحاشیه برگزاری جلسه علنی روز چهارشنبه از این نماینده پرسید رسیدگی به پرونده کهریزک به کجا رسیده است که او درپاسخ به وی گفت این موضوع دیگر تمام شده است.

خبرنگار مجددا پرسید با توجه به جنایات انجام گرفته درکهریزک قوه قضائیه چراپیگیری نمی کند؟ این سئوال خبرنگار موجب برآشفتن نماینده مجلس شد و وی با فریاد خطاب به وی گفت: خفه شو ! چه کسی گفته در کهریزک جنایت شده است؟
تو غلط کردی ... .

این در حالی است که بعد از افشای ماجرای کهریزک رهبر معظم انقلاب به صراحت بر وقوع جنایت در این بازداشتگاه تاکید داشتند و دستورات ایشان باعث تعطیلی این بازداشتگاه شد و همچنین پیگیری های رهبر معظم انقلاب و رئیس قوه قضاییه باعث به جریان افتادن پرونده متهمان کهریزک گردید که البته تا کنون رای نهایی اعلام نشده است.

قربانی ، نماینده قائنات ، پس ازدور شدن خبرنگار از وی نام او را ازسایر خبرنگاران جویا شد و با صدای بلند گفت اسمت رابه حراست می دهم تا گوش ات راگرفته و ازمجلس بیرون کنند!

پس ازاین اتفاقات تعدادی از خبرنگاران که شاهد این ماجرا بودند با محبی نیا عضو هیئت رئیسه مجلس گفتگو کردند و وی ضمن عذرخواهی از خبرنگار سئوال کننده قول مساعد داد تا موضوع را به اطلاع لاریجانی رئیس مجلس برساند و دوباره از این خبرنگار و سایر خبرنگاران به خاطر رفتار این نماینده عذرخواهی کرد.

گفتنی است این نماینده پیش از این چند بار دیگری نسبت به خبرنگاران مجلس هتاکی و فحاشی کرده بود.

قربانی در سال اول فعالیت مجلس هشتم عضو هیات رئیسه بود که در سال بعد از راهیابی به هیات رئیسه بازماند.
واژه کلیدی :موسی قربانی و واژه کلیدی :کهریزک و واژه کلیدی :توهین به خبرنگار