جیرفت سی تی/ هلیل خاموش

اینکه دیروز کجا بوده ایم و امروز کجا هستیم مهم نیست , اما اینکه فردا کجامی رویم مهم تراست, با امید به لایتناهی برای تماشای گلهایی که فردا می رویند برخیزیم.نویسنده : reza gilany ; ساعت ۱۱:٢٤ ‎ق.ظ روز ٤ اسفند ۱۳۸۸

عضو هیات رییسه مجلس مطرح کرد؛
جزییات بیشتر از نحوه دستگیری عبدالمالک ریگی
تهران - عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با ابراز خوشحالی از دستگیری "عبدالمالک ریگی" گفت: سرکرده گروهک تروریستی شرق کشور در حالیکه با هواپیما از پاکستان قصد عزیمت به یکی از کشورهای عربی را داشت، دستگیر شده است.
"محمد دهقان" روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار قضایی و حقوقی ایرنا گفت: این جنایتکار که دستش به خون بیگناهان و مظلومان بسیاری آلوده است، با همکاری دقیق و حساب شده وزارت اطلاعات و نیروی هوایی دستگیر شد.
وی با قدردانی از زحمات وزارت اطلاعات و نیروی هوایی افزود: ریگی در حالیکه با هواپیما از طریق پاکستان قصد عزیمت به یکی از کشورهای عربی را داشت، در آبهای خلیج فارس ، به هواپیمای وی دستور فرود اضطراری داده شد و سپس در بازرسی از هواپیما، وی دستگیر شد.
این عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی ،دستگیری این جنایتکار را نشان دهنده اقتدار و تسلط کامل جمهوری اسلامی ایران بر اوضاع کشور و منطقه دانست و گفت: هر کس نسبت به ایران مرتکب جنایتی شود، بداند که هیچ جا و منطقه ای نمی تواند برای وی امن باشد.
نماینده مردم چناران و طرقبه در مجلس شورای اسلامی در عین حال یک مجازات را برای این جنایتکار کافی ندانست و گفت: مجازات ریگی در این دنیا، کفاف جنایات وی را نمی دهد.
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی همچنین تاکید کرد: باید از طریق این سرکرده گروهک تروریستی ، سرنخ های وی در داخل کشور و نیز ارتباطات وی با مراکز امنیتی آمریکا کشف شود چرا که وی عامل آمریکا در منطقه بوده است.
"عبدالمالک ریگی" سرکرده گروهک تروریستی شرق ایران در یک عملیات کم سابقه و کاملا مقتدرانه از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شده است.واژه کلیدی :محمددهقان و واژه کلیدی :دستگیری ریگی