جیرفت سی تی/ هلیل خاموش

اینکه دیروز کجا بوده ایم و امروز کجا هستیم مهم نیست , اما اینکه فردا کجامی رویم مهم تراست, با امید به لایتناهی برای تماشای گلهایی که فردا می رویند برخیزیم.نویسنده : reza gilany ; ساعت ۸:۳٩ ‎ق.ظ روز ۸ دی ۱۳۸۸

پروین: دایى از کرانچار بهتر است

گزارش جیرفت سی تی به نقل از ابراز ، جهان نیوز و دیگر سایت ها و رسانه های نوشتاری حاکی است در پی انتصاب دایی بعنوان سرمربی قرمزپوشان پایتخت، علی پروین در گفت وگویی کوتاه تاکید کرده است :

على دایى افتخار ماست و براى فوتبال ایران زحمت کشیده است. هرچه باشد از کرانچار بهتر است.

، على پروین سابقه سالها حضور در پرسپولیس را به عنوان بازیکن و مربى دارد و به خوبى مى تواند در مورد تغییر و تحولات این تیم صحبت کند. پس از برکنارى کرانچار و معارفه على دایى به عنوان سرمربى جدید سرخپوشان سراغ او رفتیم که حرفهایش را در ادامه مى خوانید:
• على دایى به عنوان سرمربى جدید پرسپولیس معرفى شد. چه نظرى دارید؟
- (انگار شوکه شده است) جدى مى گویید؟ من شایعه اش را شنیده بودم اما حالا که مى گویید، مطمئن شدم.
• از ته دل مى گویید که چه نظرى در این رابطه دارید؟
- از ته دل خوشحالم. على دایى افتخار ماست و براى فوتبال ایران زحمت کشیده است. هرچه باشد از کرانچار بهتر است. کرانچار مربى بدى نبود اما از نظر مدیریتى ضعیف بود و با فرهنگ ما آشنا نبود و فکر کنم تحت تأثیر حاشیه هاى فوتبال ما قرار گرفته بود. دایى هم فوتبال را مى فهمد و هم مدیریت دارد و مى داند چطور پشت پرده هاى فوتبال را جمع کند.
• دایى مى تواند تأثیر مثبتى روى پرسپولیس داشته باشد؟
- صددرصد تأثیر مى گذارد، چون پرسپولیس هم بازیکنان خوبى دارد و هم امکانات و مدیریت خوبى دارد. فقط یک مربى کار بلد مى خواست، که دایى کارش را خوب بلد است. من آمدن دایى به پرسپولیس را به فال نیک مى گیرم.
• این حرفها را به خاطر پسرتان مى زنید تا جایگاهش را تضمین کنید؟
- نه، براى همه مى گویم. در پرسپولیس طورى شده بود که خیلى از بازیکنان به هم بدبین شده بودند که این مسأله به خاطر مدیریت کرانچار بود.
• حالا این مشکلات از بین مى رود؟
- دایى این مشکلات را از بین مى برد و وضع پرسپولیس بهتر مى شود و مى بینید که اوضاع تیم بهتر خواهد شد.
  ما نیز همینجا اعلام می کنیم که بایستی ورزشی نویسان ما نیز همچون مردم قدرشناس نخبه های ورزشی به خصوص آنانی باشند که شهرت جهانی دارند و بعنوان آبروی ورزش ایران مطرح هستند.

  آقای علی دایی نیز یکی از جوانان مومن و ورزشکار این آب و خاک است که چهره ای بین المللی دارد و کشوری وجود ندارد که بخشی از ساکنان آن با نام دایی و چهره او آشنا نباشند.

  غیرت، همت و پشتکار ایرانیان زبانزد خاص و عام است اگر اختلافات و کج سلیقگی ها را کنار بگذاریم و بجای مشکل سازی کارخانه حل مشکلات ایجاد کنیم می توانیم بهتر از اینها باشیم.

دیروز مقابل قطر در زمین حریف بازیکنان تیم ملی  بازی باخته را به تساوی تبدیل کردند و اگر نبود اشتباه مسلم کعبی که با سینه توپ را جلوی بازیکن قطری انداخت تا در ثانیه های آخر شاهد باخت باشیم می توان ادعا کرد که از دقایق 28نیمه اول به بعد شاهد یکی از بازی های خوب تیم ملی فوتبال به مربیگری افشین قطبی بودیم.

  بنده از حامیان آبی ها و قرمزها هستم و برای موفقیت هم وطنانم در همه میادین ورزشی و علمی و فرهنگی دعا می کنم و از لایتناهی موفقیت آنها را طلب می کنم.

 کرد شبستری . گیلانی .
واژه کلیدی :علی پروین و واژه کلیدی :علی دایی و واژه کلیدی :قرمزها و آبی ها