جیرفت سی تی/ هلیل خاموش

اینکه دیروز کجا بوده ایم و امروز کجا هستیم مهم نیست , اما اینکه فردا کجامی رویم مهم تراست, با امید به لایتناهی برای تماشای گلهایی که فردا می رویند برخیزیم.نویسنده : reza gilany ; ساعت ٢:٤٩ ‎ب.ظ روز ٢٤ مهر ۱۳۸۸

امام جمعه بندرعباس:مملکت یک رهبر بیشتر ندارد

  بندرعباس – نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با تشریح دستاوردهای نشست اخیر مجلس خبرگان رهبری گفت: مملکت یک رهبر بیشتر ندارد.

  گزارش خبرنگار جیرفت سی تی به نقل از ایرنا، مرکز بندرعباس حاکی است که آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های نماز جمعه این هفته بندرعباس افزود: فصل الخطاب همه مسائل و محوریت نظام  رهبری هستند و برای رفع مشکلات باید به سخنان ایشان مراجعه کرد.

  نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: سخنان رهبر معظم انقلاب را نیز بایستی بدون تفسیر به رای و برداشت های شخصی پذیرا باشیم.

   خطیب جمعه شهر400هزارنفری بندرعباس تصریح کرد: " شنیده و دیده شده وقتی رهبر معظم انقلاب ازشخصیتی  دفاع کرده اند برخی گفته اند: " آقا از روی مصلحت اندیشی این عمل را انجام داده اند.

   نماینده ولی فقیه دراستان هرمزگان اینگونه اظهارنظرها را غلط دانست و تاکید کرد: انتقادات باید بر پایه انعطاف و تاییدهای ما نیز بر اساس گفته های رهبری باشد درغیر این صورت اشکال شرعی دارد.

    امام جمعه بندرعباس در ادامه با تشریح دو واژه انتقاد و تخریب بیان داشت: طبق فرموده رهبرمعظم انقلاب انتقاد خوب است در صورتی که به قصد تخریب نباشد.

  آیت الله نعیم آبادی با اشاره به اینکه انتقاد به قصد تخریب را اسلام ممنوع کرده یادآور شد: اگر انتقاد نباشد و دانشمندان صاحب رای نتوانند عملکرد دولتمردان را نقد منصفانه کنند کارها یکنواخت و در مملکت نیز شاهد یک رکود و خمودگی خواهیم بود.

     نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید مجدد براینکه یک رهبر بیشتر نداریم ادامه داد: روسای قوای مجریه، مقننه ، قضائیه و مجمع تشخیص مصلحت نظام هر حرفی که می زنند اگر با نظر رهبری در یک راستا باشد درست در غیر این صورت درست نیست و بایستی با انتقادهای صحیح با آنان برخورد کرد.

  وی تاکید کرد: آقایان دکتر احمدی نژاد بعنوان رییس جمهوری  و آیت الله هاشمی رفسنجانی بعنوان رییس مجمع تشخیص مصحلت نظام قابل اعتماد هستند چون حکم اولی توسط رهبر تنفیذ و دیگری نیز با حکم ایشان منصوب شده است.

   آیت الله نعیم آبادی با اعلام اینکه  رییس جمهوری را مردم انتخاب کرده اند وهاشمی رفسنجانی را خبرگان بعنوان رییس این مجلس تعیین کرده اند، اظهارداشت: اگر منتخب خبرگان را زیر سووال ببریم چه اتفاقی می افتد؟.

   خطیب جمعه بندرعباس بیان داشت: " کسی که تخریب کند فرقی نمی کند که دارای منصب و مقام باشد یا نباشد  از خط رهبری نظام خارج است.

   آیت الله نعیم آبادی تاکید کرد: هر کس هاشمی رفسنجانی را تخریب کند از خط رهبری خارج است همانطوریکه بخواهند رییس جمهوری را تخریب کنند، زیرا  یکی با حکم رهبر معظم انقلاب منصوب شده و دیگری حکم رییس جمهوری اش بوسیله ایشان تنفیذ شده است.

  وی بدون نام بردن از شخص گروه و یا قشر خاصی تاکید کرد: نباید کاری کنیم که محوریت رهبری زیر سووال برود زیرا در این صورت همه با مصلحت اندیشی های خودسرانه و تفسیر به رای های گوناگون وارد عرصه می شوند که برای مملکت خطرناک  است.

   نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری بار دیگر تاکید کرد: " این غلط است که بگوییم آقا از روی مصلحت از فردی حمایت کردند زیرا برای ایشان حفظ نظام و اعتلای جمهوری اسلامی بالاتر از همه چیز است و تاکنون نیز این را ثابت کرده اند طوریکه با کمک خدا و حضور مردم کشتی انقلاب را از بزرگ ترین طوفانهای روزگار به سلامت به ساحل نجات رسانده اند.

   وی با تاکید بر حفظ وحدت و انتقاد سازنده از یکدیگر از مردم به خصوص جوانان و به ویژه قشر تحصیل کرده خواست پشت سر رهبری انقلاب حرکت کرده و از افراط و تفریط پرهیز کنند.

  به راستی که درست گفتند: اینکه هر ننه قنبری از راه نرسیده دهان باز کند و هرچه دلش خواست نثار دیگران کند آیا این درست است؟ ما اشرف مخلفوقات هستیم و جانشین خدا در روی زمین! آیا این است معنی  جانشینی خدا؟! اگریک روزی در اداره ، کارخانه و فرقی ندارد  خلاصه محل کارمان یا حتی خانه ما را بعنوان جانشین رییس معرفی کنند چه خواهیم کرد آن هم با این اندیشه های غلط و نادرستی که داریم. رهبری نظام بارها آقای هاشمی رفسنجانی را مورد تایید قرار داده همانطوریکه از رییس دولت نهم و دهم تعریف و تمجید کرده است.

اینکه بگوییم حمایت آقا ازاکبر آقا بعنوان مصحلت اندیشی بوده درست است! چرا می خواهیم فردای خود را با امروز دیگران بفروشیم!. آیا یادمان رفته که چرا ا مام اول شیعیان سر در دهانه چاه می بردند و با خدای خود راز و نیاز می کردند. بیاییم تا دیر نشده به خود بیاییم و کاری نکنیم که خانواده شهدا دشمن شاد شوند. و از طرفی جایی مطلبی خواندم که یکی از تازه به دوران رسانیده شده ها گفته بود که آقای هاشمی باید تکلیف خودش را روشن کند. همینجا بگویم که شما چه کاره هستید که اینگونه جلوتر از رهبر معظم انقلاب گام برمی دارید .

جلوتر از رهبر رفتن به جایی ختم می شود که هنگام رحلت حضرت رسول اکرم در تاریخ خوانده ایم.

  امام (ره) بارها و بارها بر وحدت اقشار مختلف مردم تاکید کرده اند و حفظ جمهوری اسلامی را بالاتر از هر فریضه ای در اسلام دانسته اند .

اینکه شاهد برخی مطالب باشیم که برخلاف گفته های رهبر فرزانه انقلاب باشد زیاد جالب نیست بلکه دشمن پسند نیز است. خداوند این سید والامقام را برای این مملکت حفظ کند . و به ما نیز یک صبر عطا نماید تا شاهد اعتلای جمهوری اسلامی و به بار نشستن دستاوردهای خون شهیدان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس باشیم . شهیدانی که سرهای آنان راضد انقلابها و ساواکی ها در غرب کشور در مراسم عروسی می بریدند و جسد آنان را سلاخی می کردند.

  هنوز یادم نرفته که تن معلم ما را بدون سر به شهرمان آوردند و گفتند که آقای فاریابی در درگیری با ضد انقلاب درغرب کشوربه شهادت رسیده است.

  لباس سبزهایی که به حق نام پاسدار انقلاب گرفته اند نیز باید این روزها به هوش باشند تا خدایی نکرده اجر سالها تلاش و فعالیت آنان در فعالیتهای اقتصادی به رنگی دیگر تبدیل نشود، بگذراید که همان رنگ سبز اول انقلاب یا زیتونی در اذهان عموم مردم تا ابد باقی بماند .

 لباسی که آیت الله مدنی، صدوقی، بعنوان شهدای محراب بر تن می کردند که تصاویر آنها موجود است.

   پاسدارهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر خلاف کمیته های انقلاب اسلامی  در قلوب مردم جای داشته و دارند. خدا حفظ کند حجت الاسلام نوری را که با یک کاسه کردن ژاندارمری، شهربانی و کمیته های انقلاب اسلامی شر کمیته هارا از سر مردم مسلمان ایران کند و نیرویی به نام نیروی انتظامی پدید آورد که هم اکنون شاهد فعالیت آنان هستیم . هر چند که در اواخر دهه هشتاد شاهد تنظیم فعالیتهای ین نیرو و قانونمند کردن رفتارنیروهای تحت امر آن هستیم. اما همین را نیز به فال نیک گرفته شایدروزی برسد که پلیس ایرانی بعنوان الگوی دیگر کشورها مورد قبول همگان واقع شود. به امید روزی که همه چیز به رنگ شکوفه و تابستان باشد. شبستری .
واژه کلیدی :نعیم آبادی و واژه کلیدی :تفسیر به رای و واژه کلیدی :بندرعباس