جیرفت سی تی/ هلیل خاموش

اینکه دیروز کجا بوده ایم و امروز کجا هستیم مهم نیست , اما اینکه فردا کجامی رویم مهم تراست, با امید به لایتناهی برای تماشای گلهایی که فردا می رویند برخیزیم.


 

نویسنده : reza gilany ; ساعت ۱٢:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳ مهر ۱۳۸۸

عطریانفر، ابطحی، کیان تاجبخش و سعید شریعتی به زودی آزاد می‌شوند

جمعی از متهمین حوادث اخیر که در بازداشت به سر می‌برند به زودی آزاد می‌شوند.

به گزارش ایرنا به نقل از یک منبع آگاه قضایی حدود 20 نفر از متهمان حوادث اخیر که بازجویی و تحقیقات از آنان به پایان رسیده با اخذ وثیقه‌های متناسب با عناوین اتهامی‌شان به زودی آزاد می‌شوند.
بنابراین گزارش عطریانفر، ابطحی، کیان تاجبخش، شهاب طباطبایی، سعید شریعتی و عبدالله مومنی از جمله چهره‌های شناخته شده در این جمع هستند.
گفتنی است پسر محسن میردامادی نیز شب گذشته از زندان آزاد شده است. 
 این خبر خوشحال کننده ای است و فکر می کنم که پیشنهاد آقای هاشمی رفسنجانی در قالب طرح ارایه شده از نامبرده و پیگیری های گروه شش نفره باشد .

  خلاصه هرچه باشد باید به فال نیک گرفت و در انتظار روزهای روشن تری بود .

امام (ره) بارها اعلام داشته اند که هیچ قدرتی نمی تواند به  جمهوری اسلامی ضربه وارد کند اگر شما وحدت داشته باشید.

  مقام معظم رهبری نیز ضمن تاکید بر وحدت و همدلی اقشار مختلف جامعه به خصوص از خواص خواسته اند که طوری عمل کنند که اختلاف سلیقه آنان منجر به از هم پاشیدن وحدت مردم و خود آنان نشود.

   مردم ایران این روزها بیش از همیشه به آرامش و همدلی نیاز دارند تا طعم خوش و شیرین فراموش ناشدنی حقوق هسته ای خود را که نتیجه حضوردائم آنان در صحنه های مختلف به خصوص تظاهرات و زنجیره های انسانی است بچشند. این شیرینی مبارکشان باشد و اینشاالله که بعد از این شاهد دستاوردهای بیشتری در این زمینه از سوی دانشمندان جوان کشورمان باشیم.

  به رییس جمهوری نیز تبریک گفته واز نامبرده می خواهم که در جهت همدلی و بدست آوردن دل اقشار مختلف مردم تهران که در انتخابات نهم اکثریت آنان به ایشان رای دادند و موجب شدند تا بعنوان نهمین رییس جمهوری این کشور انتخاب شوند بدست بیاورند.

  مردم تهران حق بزرگی برگردن این انقلاب دارند به خصوص در سالهای 56و 57اگر نبود حضور آنان در راهپیمایی ها و استقبال از امام امت(ره) بلکه انقلاب به این زودی ها پیروز نمی شد و می بایست بهای بیشتری پرداخت می ردیم .  در هشت سال دفاع مقدس نیزجوانمردی ها و از خودگذشتگی های لشکرهای متشکل از بچه های تهران را نمی توان نادیده گرفت که بخشی از پیروزی ها را مدیون جانفشانی ها آن دلیرمردان هستیم.

  بخشی از مردم تهران از فرزند خود دلگیر شده اند و این وظیفه فرزند است که از بزگ ترهای خود به لحاظ سن و سال دلجویی کرده و کاری کند که مردم ایران بطور یکپارچه در جشن هسته ای شرکت نمایند.

  با شناختی که از دکتر محمود احمدی نژاد بعنوان یک استاد دانشگاه و فرزند مام وطن دارم شاهد این رخداد خواهیم بود. زیرا نامبرده جانش را در دست گرفته و بدون هیچ واهمه ای در خط مقدم فدائیان این نظام و خاک ایران اسلامی گام نهاده است. باید بگذاریم که طعم حضور 85درصدی مردم در دهمین دوره انتخابات برای همه عسل گونه باشد البته از نوع طبیعی آن و بهتر است که از کوههای سبلان باشد اگر خوانسار هم شد که بهتر. فرزند شجاع ملت باردیگر این کار را خواهد کرد. آزادی عده ای از خواص را به فال نیک گرفته و در آرزوی آزادی همه زندانیان سیاسی نیم نگاهی به آسمان نیمه ابری ایران این مهد دلیران دوخته ایم به امید سپیده ای روشن و زیبا با آسمانی آبی آبی.

  با عاشقان با عاشقان یاری کند.

هرکه دل آزاری کند . همینجا از خبرگزاری رسمی دولت یعنی ایرنانیز می خواهیم که قدم  جای قدم رهبرمعظم انقلاب اسلامی گذاشته و کاسه داغ تر از آش نباشد.

خبرهایی نیاورد که توی دل مرم را خالی کند. مطلب نوشتن علیه هاشمی رفسنجانی که امام در مورد او فرمودند که تا هاشمی زنده است نهضت زنده است و یا مقام عظمای ولایت نیز گفته اند که هیچکس مثل هاشمی برای من نمی شود زیاد به نفع انقلاب اسلامی نیست. که بنیانگذار جمهوری اسلامی در مورد حفظ آن فرموده اند که هیچ فریضه ای در اسلام بالاتر از حفظ آن نیست .

  مصاحبه های تند و آتشین در شان خبرگزاری رسمی کشور که خوانندگان زیادی داشته و دارد نیست. آن هم خبری که در آن بارها به یکی از چهره های نظام تاخته شود. طوریکه مردم معتقد به این نظام را دلسرد کند.

البته با شناختی که از بهداد بعنوان یک انقلابی جوان و نویسنده فعال داریم امیدواریم که بطور جامع تری به این مسایل نگریسته شود. شبستری .

 
واژه کلیدی :تاجبخش و واژه کلیدی :عطریانفر، ابطحی