جیرفت سی تی/ هلیل خاموش

اینکه دیروز کجا بوده ایم و امروز کجا هستیم مهم نیست , اما اینکه فردا کجامی رویم مهم تراست, با امید به لایتناهی برای تماشای گلهایی که فردا می رویند برخیزیم.نویسنده : reza gilany ; ساعت ٩:٥٩ ‎ق.ظ روز ۳۱ شهریور ۱۳۸۸

قدامات تامل برانگیز سید حسن خمینی همچنان ادامه دارد

حجت الاسلام" سیدحسن خمینی" در ادامه اقدامات تامل برانگیز اخیر خود، شامگاه یکشنبه با حضور در منزل "محسن میردامادی" دبیر کل حزب مشارکت،با خانواده وی و دیگر متهمان اغتشاشات پس از انتخابات دیدار و گفت و گو کرد.

 

به گزارش روز دوشنبه ایرنا ،در این دیدار خانواد‌ه‌های محسن میردامادی، سید مصطفی تاجزاده، بهزاد نبوی، علی تاجرنیا، فیض الله عرب سرخی و سید شهاب الدین طباطبایی توضیحاتی ارائه کردند.
خانواده‌های متهمان اغتشاشات پس از انتخابات ضمن تشکر از حضور سیدحسن خمینی،از دستگیری پسر محسن میردامادی و دیگر فرزندان اعضای جبهه مشارکت ابراز نگرانی شدید کردند.
در این ملاقات سیدحسن خمینی ضمن دلجویی از خانواده های متهمان اغتشاشات پس از انتخابات برای رفع مشکلات در اسرع وقت ابراز امیدواری کردند.
سیدحسن خمینی سپس با حضور در منزل جواد امام از متهمان آشوبهای اخیر ، با وی ملاقات کرد.
خانواده های متهمان اغتشاشات پس از انتخابات همچنین صبح دیروز با حضور در منزل مهدی کروبی و دفتر سیدمحمد خاتمی از توجه و پیگیری‌های آنان نسبت به وضعیت زندانیان سیاسی تشکر کردند.
گفتنی است سیدحسن خمینی در شرایطی برای دلجویی از وابستگان متهمان آشوبهای اخیر وقت صرف می نماید که حاضر نشد برای حضور در جلسه تنفیذ حکم ریاست جمهوری در محضر مقام معظم رهبری ، تحلیف رییس جمهور در مجلس شورای اسلامی و تجدید پیمان هیئت دولت با امام راحل در بهشت زهرا (س) حضور به هم رساند.
البته اینکه از خانواده های دوم خردادی سراغی گرفتن در این اوضاع نمی تواند کار عبثی باشد بلکه بایستی مسئله را طوری حل کرد که مشکلی برای آینده نباشد.واژه کلیدی :سیدحسن خمینی و واژه کلیدی :تنفیذ