جیرفت سی تی/ هلیل خاموش

اینکه دیروز کجا بوده ایم و امروز کجا هستیم مهم نیست , اما اینکه فردا کجامی رویم مهم تراست, با امید به لایتناهی برای تماشای گلهایی که فردا می رویند برخیزیم.نویسنده : reza gilany ; ساعت ۱:٢٩ ‎ب.ظ روز ٥ شهریور ۱۳۸۸

سردار عراقی:بسیاری از بزرگان و فرزندان نظام راه حقیقت را گم کردند
فرمانده سپاه تهران بزرگ گفت:بسیاری از بزرگان و فرزندان نظام راه حقیقت را گم کردند اما سپاه و بسیج به لطف و عنایت الهی چون به چراغ هدایت ولایت فقیه تمسک جستند، از این فتنه در امان ماندند و توانستند نظام مقدس جمهوری اسلامی را حفظ کنند.

 گزارش جیرفت نیوز به نقل از ایرنا حاکی است که  سردار عبدالله عراقی روز چهارشنبه درآیین معارفه سرهنگ حسین اسد اللهی به عنوان جانشین جدید تیپ یکم انصار النبی (ص) در جمع پاسداران این یگان رزمی، با تحلیل حوادث پس از انتخابات دهم رییس جمهوری اظهار داشت: این فتنه، فتنه‌ای بزرگ بود که دشمنان نظام از حداقل 4 سال قبل برایش برنامه‌ریزی کرده بودند و اگر حضور مقتدرانه نیروهای بسیج و سپاه نبود دشمنان با هدف خود برای انجام کودتای رنگی در شور فاصله کمی داشتند.
عراقی با بیان اینکه این ها در هر شرایطی و هر کسی که پیروز انتخابات می‌شدند قصد به راه اندازی این اعتراضات خیابانی را داشتند، افزود: آنها بیش از 300 هزار نیروی آموزش یافته داشتند که به شکل هرمی در همه تجمعات غیر قانونی در کمتر از چند دقیقه حضور پیدا می‌کردند.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، با تاکید بر اینکه بسیاری از خواص همراه حقیقت را گم کرده بودند، گفت: بسیاری از بزرگان و فرزندان نظام راه حقیقت را گم کردند اما سپاه و بسیج به لطف و عنایت الهی چون به چراغ هدایت ولایت فقیه تمسک جستند، از این فتنه در امان ماندند و توانستند نظام مقدس جمهوری اسلامی را حفظ کنند.
فرمانده سپاه تهران بزرگ ادامه داد: جریان مخالف از مدتها قبل در قالب ستادهایی چون کمیته صیانت از آراء و دفاتر خبری، لانه‌های جاسوسی به راه انداخته بودند و بر آتش فتنه می‌افزودند و بی شک اگر حمایت قاطع اصولگرایان در حمایت از دولت نبود، کار به شکلی دیگر رقم می‌خورد، دشمنان بر آن بودند تا تنها پوسته‌ای از نظام جمهوری اسلامی باقی بگذارند. ولی چراغ هدایت رهبری و پرتو ولایت نقشه‌های شان را به شکست کشاند.
عراقی با اشاره به ماموریت‌های محوله به سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در ایام پس از انتخابات، گفت: از روز 26 خرداد که برادران بسیجی وارد میدان شدند، در هیچ یک از ماموریت‌های محوله به رغم همه هجمه‌ای که فراهم شده بود، نیروهای بسیجی از سلاح استفاده نکردند و با تجهیزات دفاع شخصی در ماموریت‌ها حضور پیدا می‌کردند.
وی تصریح کرد: به حول و قوه الهی هیچ گاه در نظام مقدس جمهوری اسلامی در ماموریت‌های شهری نیازی به استفاده از سلاح نیست و بسیج و سپاه با حضور مقتدرانه خود در صحنه خود نیازی به استفاده از تجهیزات اینچنینی ندارد.
فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) با اشاره به هجمه‌ شایعه‌سازی و دروغ پراکنی رسانه‌های بیگانه برای ضربه زدن به عملکرد نیروهای سپاه پاسداران، گفت: مدام با تصویرسازی و تحریف واقعیت سعی دارند القاء کنند جمعیت بسیاری در این درگیری‌ها کشته شده‌اند اما تنها در حوزه مقاومت 117 درگیری مسلحانه داشتیم.
عراقی ادامه داد: در آن روز که به پایگاه ما حمله‌ور شدند بیش از 3 ساعت برادران ما در آنجا زیر هجوم سنگ و نارنجک‌های دست‌ساز متجاوزین بودند و ما مدام از آنها می‌خواستیم از درگیری پرهیز کنند اما کار به جای رسید که پایگاه داشت سقوط می‌کرد. متاسفانه مادر و دختری بیگناه هم به شهادت رسیدند که گزارش کارشناسی نشان می‌دهد، زاویه شلیک‌ها از سوی بچه‌های ما نبوده است.
وی با تاکید بر اینکه وظیفه همه ماست، جزئیات آن حادثه را برای تنویر افکار عمومی شرح دهیم، عنوان کرد: رسانه‌های خارجی قصد داشتند از اتفاقات آن روز به سود خود استفاده کنند اما تصاویر آن روز موجود است که چطور بیرحمانه به این پایگاه حمله شد.

 سخنان طلایی برخی از افراد محاکمه شده نیز تایید کننده گفته های این سردار سپاه است . به روزنامه ایران طی روزهای اخیر و اخبار ایرنا و به خصوص روزنامه ایران ۴شبنه چهارم شهریور ماه مراجعه فرمایید. کرد شبستری.

این مطلب را نیز از دوستان دریافت کردم و  جهت اطلاع مطالعه آن لازم است.
واژه کلیدی :سردار عراقی و واژه کلیدی :انصار النبی(ص)